RuyaTabirleri.com

Rüyada Bebeğin Konuşması

Rüyada bebeğin konuşması, kişinin hayatı ile ilgili yepyeni kararlar aldığına ve geleceğe umutla baktığına işarettir. Amaçlara uygun yaşanıldığını ve azimle devam edilip sonuca ulaşılacağının da habercisi bir rüyadır ve aynı zamanda büyük bir müjdeyi de simgeler. Rüyasında bebeğin konuştuğunu gören kişi erkek bebek görürse güzel ve sevindirici bir haberle mutlu olur. Kız bebeğini konuşurken görmek ise, iş ile ilgili konularda umulmadık bir bayandan destek görüleceğine işarettir.

Rüyada Ağlayan Bebek Görmek

Hem düz, hem de ters anlamlara sahip bir rüyadır. Ağlayan bebek bazı yorumcular tarafından yüz güldürecek bir habere işarettir. Başka bir yoruma göre ise, kişinin büyük bir hayal kırıklığı yaşayacağına da tabir olur. Bebek görmek genellikle iyi olduğundan ağırlık olarak iyi haberlere yorumlanır.

Rüyada Kundakta Bebek Görmek

Kundağa sarmalanmış bir bebek görmek, kişinin ev sahibi olacağına veya araba gibi bir mal alacağına yorumlanır. Kundaktaki bebek aynı zamanda kişinin korunma duygularının arttığına ve sahiplenilmek, şefkat görmek istediğine de yorumlanır. Kundakta bebek gören kişi aşırı kırılgan ve hassas bir kişiliğe sahip olur.

Rüyada Bebek Yıkamak

Rüyada bir bebeği su dolu bir küvette yıkadığını gören kişinin iş yaşamında bir talihsizlik olur ve hedefleri değişir. İlerlemenin durduğu ve işlerin yürümediği bir döneme girilir. Başka yorumlara göre bebek yıkamak kişinin sorumluluk duygularından kurtulmak istediğini ve yalnız kalma ihtiyacını da bildirir. Rüyasına bebek yıkayan kişi sıkıntılarından kurtulmak ve nefes almak için çevresinden uzaklaşır, yolculuğa çıkar ya da inzivaya çekilir.

Rüyada Bebek Görmek

Samimi ve sıcak kanlı ve herkes tarafından sevilen biri olunduğuna işarettir. Rüyada bebek görmek hayırlara vesiledir ve genellikle iyi ve güzel haberler alınacağına dair yorumlara neden olur. Rüyasında bebek gören kişinin hayatında önemli ve olumlu değişiklikler olur, bekarlar evlenir, işsizler için yeni iş kapıları açılır. Erkek bebek iş ve para açısından olumlu gelişmelere yorumlanırken, kız bebekler ise kişinin manevi açıdan gönlündeki eşe sahip olmasına, inancı yüksek bir birey olarak yaşamasına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Bebeğin Konuşması İle İlgili Rüyalar;

  1. gizem (04 Eylül 2015 saat: 03:01)

    Basini hatirlamiyorum ruyanin ama bir kapiyi acdim ve yerde yüz üstü yatan bir bebek vardi, kapinin alti biraz yüksekmis ve bebegin kafasini düzlesdirmiş yarisina kadar, cok üzüldüm ben onu öldürdüm diye emanetmiş bana. öldü sandigim kipirdamayan bebegi kucagima aldim. Cok tatli mavi mavi gözleri vardi ve garip ama mutluydu kafasi duzelmisdi bile ve ben doktora gorureyim diye evhamlanirken iyiyim ben diyip guluyodu. Diyer butun olaylari unutum ama bu kismi cikmiyor aklimdan ruyanin. Bir anlami olabilirmi? Dün gece gördüm ve yatmadan önce cok duada bulunup allaha icimi dökmüşdüm.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,