RuyaTabirleri.com

Rüyada Bebeğin Kusması

Rüyada bebeğin kusması, rüya sahibinin kendisine söylenen sırrı başkalarına anlatmasına, emanete hıyanet etmesine, haram mal yemeye, gayri meşru kazançlar elde etmeye işaret eder. Bu rüya eğer görülen bebek tandık birisi ise ileride haksızlıklara tahammül edemeyen ve daima güçsüzün yanında bulunarak hak arayan bir kimse olacağına delalettir.

Rüyada Kusmak

Rüyada kusmak, bazen haram yendiğinin bir göstergesidir. Rüyasında kusan kimse özellikle çalışma hayatında kurallara ve haramlara helallere riayet etmez; gereken hassasiyetleri göstermez. Bu rüya bazen de kişinin yaptıklarına pişman olmasına ve günahlarına tövbe ederek daha güzel ve hayırlı bir ömür sürmesine işaret eder.

Rüyada Et Kusmak

Rüyada et kusan kişi gıybet eder veya masum bir insana iftira eder. Rüyada et yemek de yine dedikoduya yorulmaktadır. Bu nedenle böyle bir rüya gören kişi, söylediklerine ve hareketlerine dikkat etmeli, başka insanların hakkında konuşmamaya ve hak almamaya özen göstermelidir.

Rüyada Kendi Kusmuğunu Yemek

Rüyada kusmuğunu yiyen kimse önceden verdiği bir sözü yerine getirmez, söylediği bir şeyin tam aksini yapar. Bu rüya bazen de verdiği malı geri istemeye, bağışladığı parayı almaya bu nedenle de günaha girmeye yorumlanır. Rüyada kendi kusmuğunu yemek bazen de ağızdan çıkacak kötü, küfürlü sözlere veya beddualara da işaret eder.

Rüyada Kusmuk Temizlemek

Rüyasında yerlerdeki kusmukları temizleyen kişi yapılan dedikodulara ve insanların başkaları hakkında attığı iftiralara karşı gelerek masum insanların hakkını gözetir. Bu rüya tartışma sonucu kavga eden ve birbirlerine oldukça kırıcı sözler söyleyen iki topluluğu veya iki insanı bir araya getirip, aralarını yapacağınıza ve tekrar barışmalarını sağlayacağınıza da yorumlanır.

Rüyada Sarı Kusmuk

Rüyada görülen sarı kusmuk hastalanacağınıza; fakat ciddi bir hastalık olmadığından kısa sürede atlatacağınıza işarettir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,