RuyaTabirleri.com

Rüyada Bebeğini Görmek

Rüyada bebeğini görmek, rüyayı gören kişinin şansının açılacağına, kısmetlerinin artacağına, hayatında olumlu değişiklikler meydana geleceğine, rüya sahibinin sürpriz olaylarla karşılaşacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin heyecanlanmasına, sevinmesine ve mutluluk gözyaşı dökmesine vesile olacak gelişmelerle karşılaşacağına bu sayede hayata yeniden umutla bakacağına, yüzünün güleceğine ve tabiri caizse gözlerinin parıldayacağına tabir edilir.

Rüyada Bebeğini Evlatlık Vermek

Rüyayı gören kişinin kendi kısmetlerine mani olacağı, eline geçecek fırsatların kıymetini bilemeyeceği, bu nedenle kendini yaşayacağı pek çok güzellikten, imkândan, zenginlikten keyiften ve eğlenceden de mahrum edeceği anlamına gelir. Rüya sahibinin kaybettiklerinin farkına varacağına ve ağlayıp sızlayacağına fakat yine de şifa bulamayacağına delalet eder.

Rüyada Bebeğini Emzirmek

Rüyayı gören kişinin başarıları ile övüneceği, vatana ve millete hayır getirecek, kendisine nankörlük etmeyecek bir evlat yetiştireceğine, onun da her zaman kendisine faydası dokunacağına, hürmetinin, saygının ve sevgisinin de kusursuz olacağına işaret eder. Rüya sahibinin çocuğu ya da çocuklarından razı geleceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Bebeğini Aramak

Rüyayı gören kişinin daha rahat yaşamanın yollarını aradığına tabir edilir. Rüya sahibinin yeni gelir kapılarına ve kaynaklarına ulaşmak için mücadele ettiğine ve en büyük amacının da ailesini daha iyi şartlarda yaşatmak ve onlara daha güzel günler bırakmak olduğuna rivayet edilir.

Rüyada Bebeğini Hasta Görmek

Hayırlara alamet eder ve rüyayı gören kişinin sağlığa, huzura, kazanca, hayra, iyiliğe, güzelliğe ve berekete kavuşacağına delalet eder. Rüya sahibinin işinin gücünün yoluna gireceğine, elinin bollaşacağına, kişinin afiyette olacağına, keyfe, neşeye kavuşacağına ve eğlenceli günler yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Bebeğini Yıkadığını Görmek

Rüyayı gören kişinin gönül hoşluğunu yakalayacağına, dertlerin yükünden kurtulacağına, hafifleyeceğine, rahatlayacağına, hem bedenen hem de ruhen iyileşeceğine ve güzelleşeceğine yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Bebeğini Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. tugce (19 Ocak 2015 saat: 17:25)

  ruyamda dogum yatim cocugumun birini kucagima aldim gayet saglikliydi fakat ikiz dogum yapmisim ikinci cocugum evimin bir kosesinde buldum bakimsiz kalmisti bir deri bir kemik kalmis dogum sirasindada kimse gormemis bebegimi boyle bir ruya gordum yorumlarsaniz cok memnun olurum simdiden tesekkur ederim

 2. esra (02 Şubat 2014 saat: 23:52)

  Merhaba rüyamda bem beyaz bir hastahane ve ışık saçan bir odaya yatırılıyorum daha sonra yattığım yer birden kan oluyor bebeğimi beyaz önlüklu birisi bana getiriyor yanlız bebeğimi kucağıma alamıyorum ve son nefesimi veriyorum

  Şuan 5 aylık hamileyim rüyam neye işarettir 1 haftadır sürekli aynı rüyayı görüyorum
  Merhaba rüyamda bem beyaz bir hastahane ve ışık saçan bir odaya yatırılıyorum daha sonra yattığım yer birden kan oluyor bebeğimi beyaz önlüklu birisi bana getiriyor yanlız bebeğimi kucağıma alamıyorum ve son nefesimi veriyorum

  Şuan 5 aylık hamileyim rüyam neye işarettir 1 haftadır sürekli aynı rüyayı görüyorum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,