RuyaTabirleri.com

Rüyada Bebeğinin Olduğunu Görmek

Rüyada bebeğinin olduğunu görmek, oldukça kısa bir sürenin ardından ortaya çıkacak olan kısmetleri ve başarıları gösterir. Rüyada bebek veya çocuğun görülmesi, rüyada olumsuz bir durum yer almıyorsa her zaman hayra yorulmaktadır. Maddi anlamda sağlanacak olan kazancın da işaret edilmekte olduğu bu rüya, güzel haberlerin size ulaşacağını müjdeler. Aile içerisinde bolluk ile bereketin hakim olmaya başlayacağı akla gelmelidir. Bebekle beraber ortaya çıkmaya başlayan bu hayırlı durumlar, sizi oldukça mutlu bir hale getirecektir.

Rüyada Bebeğinin Olduğunu Görmek ve Emzirmek

Küçük gelirlerin kısa zaman aralıklarıyla size ulaşmayı başlaması yakındır. Bu gelirlerin sizin tarafınızdan kullanılmadığı ve yatırım şeklinde bir kullanımla değerlendirildiği üzerinde durulmalıdır. Bu rüya sonucunda kazanılacak olan gelirin sizi maddi anlamda çok daha iyi hale getireceği düşünülebilir.

Rüyada Erkek Bebeğinin Olduğunu Görmek

Erkek bebekle ilgili genel kanı başarı üzerinedir. Bununla beraber, maddi anlamda gelirin artış göstermesi, hayırlı bir kısmet olarak da anlamlandırılmıştır. Rüya hakkındaki bir diğer yoruma bakacak olursak, devlet kapısından hayırlı haber almak şeklinde bir işaretten de söz edilebilir. Bir sınav sonucu, bir iş, lehinize sonuçlanmış olan mahkeme kararı, bu rüyanın anlamına örnek verilebilir.

Rüyada Kız Bebeğinin Olduğunu Görmek

Kız bebekle ilgili üzerinde en fazla durulan yorum, maddi anlamda sağlanacak olan yüksek gelirdir. Tabi, erkek bebekte olduğu gibi, bu rüyada da hayırlı bir kısmet almaktan söz edilir. Güzel haberler, başarı kazanmak da yine rüyanın sonuçları arasında kendisine yer bulmaktadır.

Rüyada Başkasının Bebeğinin Olduğunu Görmek

Rüyanızda görmüş olduğunuz kişi eğer tanıdıksa, hayatında güzel ve mutlu bir döneme gireceğine, maddi ve manevi anlamda olumlu gelişmelere yorulur. Kişi tanımadığınız bir kişiyse, bu durumun sizin için gerçekleşeceğine ve ailenizle beraber hayırlı bir döneme girdiğinize işarettir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Bebek ile ilgili daha ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Bebek Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Bebeğinin Olduğunu Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. havva (18 Ekim 2014 saat: 15:50)

    Ruyamda annemin bir erkek cocugu dogurdugunu ve amcamizin evinde eski bir yatakta bebegin yattigini gordum heryerin inci ve boncuklarla suslenmisti ablam bebege cok iyi bakacagini soyluyordu ben cok sevmek istedigim halde bana bebegi vermiyordu o sirada bebek etraftaki boncuklardan birini kopartti sonra ben mutfaga gittim ve cok daginik oldugunu gordum yengem neden temizlemis ki dedim amcamlarla yakin Zamanda dargindik ve yeni baristik ve annem meme kanseri

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,