RuyaTabirleri.com

Rüyada Bebek Ağlaması

Rüyada bebek ağlaması, yakında sizden yardım dileyecek muhtaç bir kimsenin habercisidir. Bu rüya zor durumda olan birine işaret eder. Bebek ağlaması bazen de gülmeye, sıkıntılardan kurtulup rahatlamaya yorumlanır.

Rüyada Ağlayan Bebeği Susturmak

Bu rüya, sürekli insanlar için çalışan ve onların iyiliği için mücadele eden bir adama işaret eder. Çevresinde sürekli yardıma muhtaç kişiler bulunan bu kimse iyi huyu ve güzel ahlakı ile insanların sevgisini ve takdirini kazanır.

Rüyada Ağlayan Bebek Sesi Duymak

Rüyada ağlayan bebek sesi duymak, çevrenizde gülen ve neşeli vakitler geçiren birtakım kişilerin bulunacağına veya eğlenceli bir dost meclisinde bulunup insanlarla keyifli vakitler geçireceğinize işaret etmektedir. Rüyada ağlamak genellikle gerçek hayatta gülmeye yorumlanır.

Rüyada Ağlayan İkiz Bebek Görmek

Ağlayan ikiz bebekler alacağınız iki tane müjdeli haberdir. Bu rüyayı gören kişi yakın zamanda sevineceği ve tüm üzüntülerinden kurtulacağı güzel bir havadisle karşılaşır. Bazen de bu rüya sizinle dost olacak iki arkadaşa ve onlarla geçireceğiniz zamanlara delalet eder.

Rüyada Ağlayan Bebek Sevmek

Rüyasında ağlayan bir bebeği seven kişi meşakkatle bir mal elde eder veya sıkıntıdan sonra çok güzel ve hayırlı nimetlere ulaşır. Bu rüya gerçek hayatta bir kimseyi teskin etmeye, üzüntü çeken insanlara teselli vermeye de yorumlanabilmektedir.

Rüyada Kundakta Ağlayan Bebek Görmek

Kundağa sarılı ağlayan bebek gören kişi, bir suçla itham edilerek cezalandırılır veya mahkemeye gitmek zorunda kalır. Bu rüya hapiste bulunanlar içinse kurtuluşa işarettir. Kundağa sarılı bebek, sizin için zor olan bazı durumlarla karşılaşmanıza, bazen hapislik hayatına da işaret edebilmektedir.

Rüyada Kan Ağlayan Bebek Görmek

Kan ağlayan bebek görmek, kişinin şan ve şöhret sahibi olmasına veya tehlikeli bir gönül ilişkisine girmesine yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Ağlamak ile ilgili daha geniş rüya tabirini Rüyada Ağlamaksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Bebek Ağlaması İle İlgili Rüyalar;

 1. Erdem (11 Aralık 2015 saat: 05:45)

  Rüyada nerde olduğumu anlam veremiyordum çok sayida kedi görüyordum kedilerin bazilari yem yiyordu reng reng tiler onlardan sonra bir bebeğtin ağlama sesi geliyordu bi bakiyordum bebek birinin kucağinda susturmaya çalişiyorduk bebeği bebek kundaktaydibilmiyorum nerdeydin neresi olduğuu anlamiyordum

 2. gözde (08 Mart 2015 saat: 15:37)

  Uyurken Bebek ağlama sesi duydum bnmde 6aylik bebegm var uyur uyanik ona bakmaya calistim aglayan o değildi cok uykum vardı rüya devam etti ses bi yakinlasip bi uzaklaşıyordu ve hayr kalkma o bebeği almamalisin diye baska bir ses de duyuyordum ben kalkmadkca bebek daha cok ağlıyordu sonra bi anda ses kesildi.

 3. enes tanriverdi (27 Ocak 2015 saat: 08:51)

  Yeni dogmus bir bebegin aglama sesini duyuyorum ses bonyodan geliyor,oraya dogru gidiyodum aglama sesi kesilmisti. Bebek su dolu kuvetin icinde bogulmus yatiyorsu. Bende hemen bebegi kucagima aldim suni masaj yapmaya basladim, onu hayata dondurmeye calistim ve bebek hayata dondu. Sonra ben kimseye hic birsey demeden icim yana yana agliyordum. Sabah ildu ben hala agliyordum akula gidiyordum hala gozumde yas sessizce agliyordum. Neden agliyorsun diyenlerede cevap vermiyordum.

 4. Ali (09 Ocak 2015 saat: 12:41)

  Bebek vardı bi sitenin içindeydik eski bi siteydi ne bebeği ne de bebegin babasını tanıyorum snra babasını aklını yitirmiş diye baya bi kişiyle birlikte alıp götürüyolardı en son ben bebek babasına sarılsn diye götürdm babasına sarıldı babası ağlıyordu ve gözünde bi hasar oluşmuştu ikinci baktığımda bebek onu öptü snra ben aldım bebegi ondan bebeğe sarılıp ağlıyodum bu şekil oldu işte

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,