RuyaTabirleri.com

Rüyada Bebek Aldırmak

Rüyada bebek aldırmak, kişinin hayatı ile ilgili ne yapacağını bilemediği, doğru kararlar veremediği ve yaptığı hatalar nedeni ile hem kendi hayatını, hem de ailesinin hayatını sıkıntıya soktuğunu tabir eder. Evli kimseler için bebek aldırmak karı koca arasında çözümü ayrılık veya boşanma ile sağlanabilecek olan anlaşmazlıklara ve aile birliğinin sarsılıp, kişilerin birbirlerinden uzaklaşacağına yorumlanır. Bekar kimseler için bebek aldırmak son anda meydana gelecek aksilikler nedeni ile yolculuk ertelemeye ve nişan bozmaya alamet eder. Bebek aldırdığını gören kimse ağzından çıkan kötü sözler nedeni ile en yakın arkadaşını kaybeder ve büyük bir pişmanlık yaşar. İslami açıdan ise çok büyük bir günah işlemek anlamına gelen rüya kişiyi tövbe etmesi gerektiği konusunda uyarır.

Rüyada Bebek Düşürmek

Rüyasında bebek düşürdüğünü gören kişi kendisi için hayırlı sonuçlanacak bir olay yaşar. Genellikle büyük bir sıkıntının kendisine musallat olduğunu düşünen kimselerin, bu olayın aslında hayra vesile olduğunu anlaması olarak da tabir edilebilir. İslami olarak başa gelecek bir beladan ve bu sıkıntıdan ders alarak yaşamaya alamet eder. Evliler için bebek düşürmek gerçek hayatta da hamilelikle ilgili sorunlar yaşanması anlamına gelir.

Rüyada Bebek Sahibi Olmak

Büyük bir dileğin gerçekleşeceğini müjdelediği gibi kişi için çok sürpriz fakat aynı zamanda şaşırtıcı gelişmeler yaşanacağına da alamet eder. Bebek sahibi olmak bekarlar için yanlış bir hareketin sonucunda yaşanacak kavgaların veya sevgili ile ayrılığın sembolü olduğu gibi, evli kişiler için de evlat sahibi olunacağına tabir edilir.

Rüyada Bebek Aldırmanın Psikolojik Tabiri

Psikolojik olarak gerçek yaşamında bebek aldıran veya kaybeden kimseler bilinçaltlarından kaynaklı şekilde bu tip rüyalar görebilirler. Yaşanılan olaylar günlük hayatta kişiyi çok derinden etkilediğinde rüyalarda aynı olayları benzer şekillerde görmek psikolojik olarak son derece normal olarak kabul edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Bebek ile ilgili daha ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Bebek Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Bebek Aldırmak İle İlgili Rüyalar;

  1. sumeyra (05 Temmuz 2015 saat: 17:12)

    Rüyamda hamile oldugumu arkadaşlarım farkediyo ve bi anda kendimi ameliyathane gibi bi yerde buluyorm herkesin üzerinde ameliyat önlügü var o insanlari günlük hayatimda tanimiyorm ama ruyamda tanidigim insanlar sonra bana igne yapiyolar kalktigimda karnimda dikis hissediyorum. Zorlanarak yuruyorm.

  2. aydan (20 Mayıs 2015 saat: 03:23)

    Bir ameliaytanede sedyede yan sekilde uzanmis kanli kanli bebei alip incecik surati belli ama yasamiodu bebek aldirdim cinsiyeti ne diyorum solemiolar erkekse kalsin diyorum almayin sonra diyorum ne diyorum vazgectim kizdada kalsin ellemeyin diyorum ama alinmis oluo acisini hic hisetmedim ama diyorum ne kolaymis bebek aldirmak sona kalkip amcamlarin evine gidiyorum amcam vefat etti ama ruyamda canli canmi uzanmis yengemfe koltuga yaslanmis her ikiside uyuyodu sona amcam kalkdi bu saate bizi rahatsiz etmeseniz iyidi dedi kizdi istemedi beni misir yemislerdi bide orda ole gordum .. Tsklr

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,