RuyaTabirleri.com

Rüyada Bebek Arabası Görmek

Rüyada bebek arabası görmek, tersliklerin ortadan kalkmasına ve rüya sahibinin hayatının artık yavaş da olsa düzene girmeye başlamasına ve belli bir rutine oturmasına işaret eder. Hayırlı gelişmelere ve mutluluk veren olaylar yaşanması anlamına gelir. Rüyada bebek arabası gören kişinin yükü ve sorumlulukları azalır, keyfi yerine gelir, günleri güzelleşmeye, işleri de açılmaya başlar. Önünde daha rahat, güzel ve kolay günler var demektir.

Rüyada Bebek Arabasını Çekmek

Rüyasında bebek arabası çektiğini gören kişinin kafasını meşgul eden ve içini kemiren soru işaretlerinin ortadan kalkacağı anlamına gelir. Rüya sahibi için ruhunun dinginleşmesine, sinirlerinin yatışmasına ve kalbin huzurla dolmasına tabir edilir.

Rüyada Bebek Arabası Sürmek

Rüyasında bebek arabası sürdüğünü gören kişi keyifli bir yola gidecek demektir. Aynı zamanda rüya sahibinin yarınlarının güzel olacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Boş Bebek Arabası Görmek

Rüyada boş bebek arabası görmek, rüya sahibinin kafasının boş olduğuna, öyle uzun boylu hayalleri ve uzun vadeli planları olmadığına işaret eder. Rüya sahibi, yarınlarını düşünüyor fakat hayatın neler getireceğini bilmediği için uzun planlar yapmıyor demektir.

Rüyada Bebek Arabasında Bebek Görmek

Rüyada bebek arabası ve içinde bebek görmek, rüya sahibini üzen, yoran ve sıkan tüm sıkıntıların ve dertlerin ortadan kalkacağına işaret eder. Rüya sahibi of çekmekten bıkmıştır ve artık rahata erecek, esenliğe kavuşacaktır. Dertlerin bitmesi sayesinde neşesi de yerine gelecek demektir.

Rüyada Çocuk Arabası Görmek

Rüyada çocuk arabası gören kişi, bir yerden kalkıp başka bir yere gidecek ve kendisine mutluluk verecek bir mekân değişikliği yapacak diye tabir edilir. Rüya sahibi günü birlik bir tatile gidebilir ya da birkaç günlüğüne şehir dışına çıkıp arkadaşlarıyla keyifli zaman geçirebilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada araba görmek hakkında çok ayrıntılı bilgiler verilen Rüyada Araba Görmek Rüyada Araba Sürmek ve Rüyada Araba Kullanmak sayfalarımızı okuyabilirsiniz.

Rüyada Bebek Arabası Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Ebru (02 Mayıs 2014 saat: 18:54)

    Rüyamda manevi ablamın odasına gidiyorum, bana hediye veriyor. Hediye ev içinde giyilen pofuduk ayakkabılar. Hediye hoşuma gidiyor sarılıyorum. Onun sonrasında ablam da kendisine aldığı kaplumbağayı gösteriyor. Ne su kaplumbağası ne kara kaplumbağası, su içinde değildi. Hareketli bir kaplumbağa. Aynı gün içinde kaplumbağa da almış, bebek arabası da almış. Ama bebek arabasının içi boştu. Ardından ablam yatağa yattı, ben de ayak ucuna oturdum, bebek arabası yatağının yanında duruyordu. Bir yandan baş parmağını emip, bir yandan bebek arabasını hafif hafif sallayıp, bir yandan da ağlamaya başladı. Yanına yaklaştım ve önceden boş olarak gördüğüm arabanın içinde bir bebek vardı. Ablanın yanına oturdum “neden ağlıyorsun abla” diye sordum. (ablamın annesi gerçek hayatta yaşamını kaybetmiş, ama ben bunu ablamdan değil başka birinden duydum, bana daha hiç derdini anlatmadı.)
    Rüyamda ağlıyordu ve sorduğum soruya “annemi çok özledim” diye cevap verdi. Ona sarıldım, öptüm, birlikte ağladık. Sonra uyandım.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,