RuyaTabirleri.com

Rüyada Bebek Bakmak

Rüyada bebek bakmak, eli geniş bonkör bir adama, hastalar için sağlığına kavuşmaya, yüksek derecelere gelip makam ve mevki sahibi olunmasına, ün ve şöhret kazanmaya, kuvvetli ve güçlü bir adama, karmaşık olaylara, yoksulluktan sonra zenginliğe, zahmetle elde edilecek çok fazla mala, paraya ve ganimete işarettir.

Rüyada Bebeği Pışpışladığınızı Görmek

Rüyada bebeği pışpışlayarak uyuttuğunuzu veya onunla oynadığınızı görmeniz, insanların hoşlanacağı hareketlerde bulunacağınıza, yardımsever, merhametli ve kişilere ihsanda bulunan cömert bir kimse olduğunuza işarettir. Bu rüya aynı zamanda insanları kandıran, onlarla oyun oynayan ve içten pazarlıklı olan bir kimseden gelecek şerre, fakat bu kötülüğü önceden görüp bütün hepsinden kurtulmaya da yorulabilir.

Rüyada Bebek Arabası Görmek

Rüyada görülen bebek arabası genellikle yolculuğa işarettir. Rüyasında bebek arabası gören kişi uzun ve güzel bir yolculuğa çıkar ve sağ salim geri döner. Bu rüya aynı zamanda elde edilecek kazanç ve çokça mal, mülktür. Yine bu rüya güzel uğraşlara, farklı etkinliklerin içerisinde bulunacağınıza, gezmeye ve yeni arkadaşlıklara da yorulabilir.

Rüyada Bebek Bakıcısı Görmek

Rüyada görülen bakıcı insanların yardımına koşan iyi niyetli bir kişidir. Bu rüyayı gören kişi kısa süre sonra iyi ve kendisine güvenebileceği dostlar edinir. Bu rüya sıkıntılardan kurtulmak için güçlü bir kişiden yardım görmeye, kısa sürede tüm zorluklardan kurtularak feraha ermeye, iyi insanların bulunduğu bir topluluğa girmeye ve hayatınızı değiştirecek bir takım havadisler almaya da yorulabilmektedir.

Rüyada Bebeğin Konuştuğunu Görmek

Rüyada bebeğin konuştuğunu gören kişi hiç beklemediği yerlerden kendisini mutlu edecek müjdeli havadisler alır. Bu rüya tam ümitsizliğe düşmüşken ele geçecek nimetlere, bereketin artmasına ve her anlamda mutlu bir döneme girdiğinize işarettir. Rüyayı gören kişi tüm sıkıntılarından kurtulup rahatlar; yine her türlü dertleri sevince döner.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Bebek ile ilgili daha ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Bebek Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Bebek Bakmak İle İlgili Rüyalar;

 1. Aycan (18 Mart 2016 saat: 11:12)

  Rüyamda hiç tanımadığım ve kimin olduğunu bilmediğim bir kız çocuğuyla ilgileniyordum çok kalabalık bir ortamdaydık sürekli çocuk odadan odaya koştukça bende peşinden gidiyordum her gittiğimiz oda da hamile olan akrabalarımızı gördüm böyle odadan odaya gezerken 4 tane hamile akrabamızı gördüm onlarla konuştum Karun’larını sevdim. Rüyam ne anlama geliyor yorumlarsanız sevinirim iyi günler

 2. Elif (13 Aralık 2015 saat: 08:54)

  Ruyamda su anda birlikte oldugum sevgilimden cocugum oluyordu fakat o bunu istemiyordu benden ayriliyordu.Ben bebege su anda okudugum okulda gizlice bakmaya calisiyodum bu sirada sevgilimde ne beni be bebegi kabul ediyordu ben bebege sinif arkadaslarimla okul kutuphanesinde bakmaya calisiyordum.Bebek bir kiz di.

 3. Selçuk tavlıca (01 Kasım 2015 saat: 08:16)

  Rüyamda erkek kardeşim olduğunu gördüm biz 3 kardeşiz 4. Kardeşim olduğunu gördüm kucağıma alıp seviyorum bebek ama bana abi diyor sarılıyor gülüyor öpüyordu kısa ama güzel bir rüyaydı arabayla eve getirdim bazen ağlıyordu ama daha çok bana sarılıp abi diyordu gülüyor du

 4. Buse (04 Eylül 2015 saat: 12:22)

  Rüyamda annem hamileydi. Babamla beşiklere bakıyorduk, çocul erkekmiş. Daha sonra bana bir telefon geliyor, arayan Kim Kardashian. Onun bakıcısıymışım, gelip çocuklarına bakmamı istiyor. Eski bir apartman dairesinde yaşıyor fakat evin içi çok ferah. Çocuklar beni görünce öpüyor, koşuyor. Kim Kardashianı göremiyorum ama evin arkasındaki havuza gitmiş…

 5. eda (12 Nisan 2015 saat: 20:21)

  yakında erkek kuzenimin düğünü var ve Köyden otobüs kalkacak ve düğüne gelecekler bunun üzerine ben bir rüya gördüm kuzenimin düğününe gitmek üzere babası ve kardeşi dahil hepimiz bir otobüse biniyoruz ama kendisi ve eşi yok hepimiz onun düğününe gidicez ve o bizi daha sonra gelmek üzere yolcu ediyor ve rüyada bir bebekleri var o bebeklerini de bana emanet ediyorlar ben bebeği alıyorum cok iyi bakıyorum ama otobüs cok karanlık herkes uyuyor bi ben uyumuyorum ve cok korkuyorum daha sonra akrabamın birini kaldırıyorum Korktuğum icinn yanıma çağırıyorum ondan sonra zaten gündüz oluyor ve korkmuyorum. daha sonra uyanıyorum ne anlama geldiğini yorumlarsanız cok sevinirim.

 6. Emine (08 Şubat 2015 saat: 18:40)

  Rüyamda abimin eşi ve annemin Kur’an hocasının Tantan’a vapur sda görüyorum. KurN hocasının bi kız bebeği olmuş bebek çok güzel kurmak bi bebek.bebeği önce yengem sonra ben alıyorum bebek ilk başta biraz ağlıyor daha sonra sırıma masaj yaparak uyutuyorum annesine veriyorum o sırada alarm çaldı ve sabah namazına uyandım. Yorumlarınızı bekliyorum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,