RuyaTabirleri.com

Rüyada Bebek Battaniyesi Görmek

Rüyada bebek battaniyesi görmek tüm dileklerin gerçek olacağı mutluluk dolu bir döneme girildiğini müjdelerken kişinin niyetlendiği işlerde veya giriştiği projelerde beklentisinin çok üzerinde başarılar elde edeceğinin işaretini verir. Özellikle iş verimliliği anlamında maksimum seviyeye çıkacak olan kişinin kariyerine odaklanırken aynı zamanda sosyal yönünü de kuvvetlendireceğini bildirir. Ev ve iş yaşantısının kişiyi memnun edecek bir şekilde seyir edeceğini ve rüya sahibinin mevcut koşullarının daha da iyileşmesi sayesinde eşine veya sevdiği insana değeri yüksek bir hediye alacağını tabir eder. Bebek battaniyesi bekarlar için evlilik kararı almaya yorumlanırken, evli çiftler için bir bebek haberi ile mutlulukların en büyüğüne kavuşacak olmaya yorumlanır.

Rüyada Bebek Battaniyesi Örmek

Yaşı ilerlemiş kişiler için bundan sonraki günlerinde huzurlu bir aile ortamında kendilerini sevgiyle sarılmış şekilde mutlu hissedeceklerini ve evlatlarının mürüvvetini görecekleri gibi torun hasretini de dindirecekleri güzel haberler alacaklarını ifade eder. Genç kişiler için yakın zamanda planlanan bir evliliğe ve evlenir evlenmez hamile kalmaya da alamettir. Her türlü hayra ve güzelliğe işaret eden rüya kişinin tuttuğu dileklerin gerçek olacağına ya da adağı varsa yakın zamanda kabul olmasına da tabirdir.

Rüyada Bebek Battaniyesi Almak

Nişan veya söz anlamına gelir ki özellikle bekarlar için yakın zamanda sevdikleri kişi ile evlenerek çok kısa bir zamanda da hamilelik haberi ile mutlulukların en güzelini yaşayacaklarına yorumlanır. Rüya sahibinin ailesine bakacak kudrette olacağına, yaptığı işler ve elde ettiği gelir sayesinde çocuklarına iyi bir gelecek inşa edeceğini ifade eder. Maddi olarak yaşanan doygunluğa işaret ederken manevi mutlulukların her türlüsüne kavuşmayı da simgeler.

Rüyada Bebek Battaniyesi Görmenin Psikolojik Yorumu

Genellikle evlat özlemi ile yanıp tutuşan kişilerin gördükleri olağan rüyalardan biridir ancak diğer yandan rüya sahibinin çocukluğundan kalma bazı anılara sıkı sıkıya tutunduğunu ve sık sık geçmişte yaşadığını da tabir eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!