RuyaTabirleri.com

Rüyada Bebek Bulmak

Rüyada bebek bulmak, yepyeni bir heyecan içinde olunacağını müjdelediği gibi, avantajlı işler içinde olmak, yeni ve farklı bir kulvarda iş açmak, kişisel ilişkilerde de anlayışlı, hoşgörülü, neşeli kimselerle tanışmak anlamlarına gelir. Bebek bulduğunu gören kimsenin başındaki uğursuzluklar, yaşadığı aksilikler yok olur. Her açıdan müreffeh bir yaşamın işaretçisi olan rüya, ruhani konularda da kişinin farklı arayışlar içine gireceğini, kendisini her açıdan geliştirmek için türlü fırsatı kullanacağını da tabir eder. Bekar biri bebek bulursa, daha önce başından evlilik geçmiş ve çocuğu olan biri ile evlilik yapar. Evli kimseler için de bebek müjdecisidir.

Rüyada Bebek Kaybetmek

Hayra yorulmayan bir rüyadır ve özellikle evli, bebek bekleyen kadınlar için düşük gibi olumsuz gelişmelere yorumlanır. Bebek kaybedilmesi, ümitsiz bir durum içine düşülmesinden dolayı kişinin psikolojik bir buhrana kapılacağı, kimsenin sözünü dinlemeyip burnunun dikine giderek sıkıntılarını daha da büyüteceğini işaret eder. Kişilik bölünmesi veya ani, olumsuz tepkilerde bulunarak çevrenin olumsuz eleştirilerini üzerine çekmek anlamlarına da gelir. Bebek kaybetmek iş konusunda da olumsuz yorumlanır. Parasal konularda mantıksızca hareket edilmesinden dolayı, sonucunun görülemeyeceği işlere girişileceğini ve eli boş dönüleceğini de bildirir.

Rüyada Bebek Sahibi Olmak

Büyük bir beklentinin yakın gelecekte gerçek olacağını bildiren rüya, kişinin elindekinin kıymetini bilen, vefalı ve dürüst bir kimse olduğunu da gösterir. Ailesinden ve çevresinden pek çok hayır duaları alan biri olunduğuna, dünya işlerinin de, ahiret hayatının da son derece güzel olacağını bildiren güzel ve hayırlı bir rüyadır.

Rüyada Bebek Bulmanın Psikolojik Tabiri

Gerçek hayatında bebek sahibi olmak ile ilgili sorunlar yaşayan ve çocuk sahibi olma arzusu çok yüksek olan kişilerin bilinçaltlarından kaynaklanan sembolik bir rüyadır. Psikolojik olarak bir diğer anlamı da, kişinin depresif bir ruh halinde olduğunu, içinde bulunduğu olumsuz koşullardan kurtulmak için bir çıkış yolu aradığını da bildirir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Bebek ile ilgili daha ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Bebek Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Bebek Bulmak İle İlgili Rüyalar;

  1. Tuğba (24 Kasım 2016 saat: 14:33)

    Rüyamda kar yağıyordu babamlarla sokağa cıkmıstık ve ben yolda yururken kücük kulubenin yaninda bir salıncak vardi salıncagin ustunde beyaz bir ortü vardı ve o otuyu aciyorum bakyorumki yeni dogmus bir bebegi sokaga atmıslar soguktanda buz gbi olmus bende onu alıp babamların yanina goturuyorm onu bi sekilde ısıtıyoruz ve bu bebekte konusmaya basliyordu ama tabi biraz boy atmsti isininca ve dedgi tek sey annemi ssvmiyorum beni sokaga attığı icin..
    Hayırlara vesile olsun.
    Yorumlarsanız sevinirim..

  2. Zeytin urak (30 Ekim 2016 saat: 11:27)

    rüyada bir ağaçlık ormanlarımız ve 3 küçük kuş yavrusu buluyor onlara bakmak istiyorum annem hayır diyor ben alıyorum ve eve getiriyorum bakıyorum bebekler ve evde küçük tutumlar varmış onlara giydirmeye çalışıyorum biri erkek diğerlerini görmedim organını görüyorum allahım kendi bebeyim misin gibi bir seviyorum ki 4 çocuk var zaten cevabını yazar saniz sevinirim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,