RuyaTabirleri.com

Rüyada Bebek Doğurduğunu Görmek

Rüyada bebek doğurduğunu görmek, özellikle sıkıntıda olan veya hasta bulunan kişiler için yaşanılan tüm bu zorlukların sona ermesine işarettir. Rüyada doğurmak ferahlamak ve rahatlamak anlamına gelir. Özellikle başında bir bela olan kişi için bu korktuğundan emin olmaya, tüm rahatsızlıkların bitip her türlü üzüntünün sona ermesine işarettir.

Rüyada Kız Çocuğu Doğurmak

Kız çocuğu âlimlerin çoğuna göre müjdeli haberlere, yaşanılacak güzel hadiselere yorumlanır. Bu nedenle rüyasında bir kız çocuğu doğuran kimsenin başına oldukça güzel olaylar gelir veya rüya sahibi uzun süredir beklediği mutlu eden bir habere yakın zamanda kavuşur.

Rüyada Erkek Çocuğu Doğurmak

Rüyasında erkek çocuğu doğuran kimsenin hanesine bolluk ve bereket artar. Böyle bir rüya talihin artmasına, şanslı olmaya, hem iş hem de özel hayatınızda mutlu olacağınız ve her anlamda şanslı olacağınız bir döneme işaret etmektedir. Bazı tabirciler içinse bu rüya arzu ve isteklerin gerçekleşmesine işaret eder.

Rüyada Zorlukla Doğurduğunu Görmek

Rüyasında zorluk çekerek bebek dünyaya getiren kişi sıkıntıdan sonra ferahlığa kavuşur. Bu rüya hayatınızda mücadele etmeden veya meşakkat çekmeden bazı güzellikleri elde edemeyeceğinize; fakat çektiğiniz bu sıkıntılardan sonra karşınıza çıkacak çok talihli ve güzel hadiselere yorumlanır.

Rüyada Bir Erkeğin Doğurması

Fıtraten yapılması mümkün olmayan bir şeyi rüyada yapmanın genellikle yorumu olumsuz olmaktadır. Bu nedenle rüyasında bir erkeğin doğurduğunu görmesi gerçek hayatta yaşayacağı sıkıntı ve kederin habercisidir.

Rüyada Normal Doğum Görmek

Rüyasında normal doğum yapan kimse zorlanmadan ve doğal yollardan başarı ve kazanç elde eder. Bu rüya gören kişinin helalinden kazanacağı mala, paraya ve şn, şöhrete de yorumlanır. Normal doğum yapmak, zorluk çekmeden elde edilen para, miras yoluyla size kalacak mala da delalet edebilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Bebek ile ilgili daha ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Bebek Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Bebek Doğurduğunu Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. handan (18 Ocak 2016 saat: 12:07)

    Ruyamda kiz kardesimle bir bahcedeyiz ben hamileyim ben normaldede kilolu bir bayanim ruyamdada kiloluyum yine bir meyve agacinin altina geliyoruz kardesimle agacin dallarinda hem erik hemdr kiraz var ikisindende toplayip yiyoruz sonra oradan gidecekken ben kardesime cok yedim sanirim nurdan sikinti ve baski yapti kasiklarima sanki boyle bagirsaklarimi bide rahmim asagi dusecek gibi hissediyorum eve gidelim ben yatayim diyorum arabaya biniyorum bacaklarima bisey degdigini hissediyorum elimi uzatiyorumki bir kol tutuyorum kardesime ben doguruyorum nurdan cabuk hastaneye gidelim diyorum giderken ben dogum yapiyorum ama cok kan var bende ve bebekte bebek aglamiyo kardesim vur poposuna diyo ben kiyamiyorum abla burnunu sik poposuna vur diyo ben vuruyorum sofor hizli vur bacim diyo ben biraz daha sert vuruyorum aglamaya basliyo hastaneye gelince bayiliyorum kendime geldigimde kardesim kizimiz oldu abla diyo yanimdaki hemsire kizin oldu gozun aydin 3 kilo 300 gr diyo saglikli bir kizin oldu diyo

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,