RuyaTabirleri.com

Rüyada Bebek Doğurmak

Rüyada bebek doğurmak, bereket ve bolluğun işareti olarak yorumlanmaktadır. Bunla beraber, kazanç ile ilgili de rüyanın işaretleri mevcuttur. Bebek doğurmak genel olarak bakıldığı zaman, en hayırlı olan rüyalara arasında sayılmaktadır. Statü yükselmesi, huzurlu olmak da rüyanın diğer yorumları arasında bulunmaktadır. Rüyasında bebek doğurduğunu gören kişi için geçerli olan bu durumlar, aynı zamanda eşinin doğum yaptığını gören erkekler için de geçerli olmaktadır.

Rüyada Bebek Doğurmak ve Emzirmek

Bununla ilgili, iki seçeneğin varlığına işaret edildiği bilinmektedir. Bunlardan ikisi de hayırlı ve güzel bir dönemin başlangıcı olabilecek seçeneklerdir. Uzun bir tercih dönemi yaşamanızı önermeyiz. Hayrı kaçırmadan bir kara vermeniz, çok daha az stres yaşamanıza da neden olacaktır. Bu açıdan, elinizi çabuk tutmanızda fayda var.

Rüyada Kız Bebek Doğurmak

Kız bebekle ilgili olarak başarı kazanmak yorumu yapılır. Bu başarının iş yerinizle ilgili olması da okulunuzla ilgili olması da mümkündür. Yani, bir mesainin harcandığı işlerle ilgili hayra yorulan rüyalardandır.

Rüyada Erkek Bebek Doğurmak

Erkek bebekle ilgili olarak maddi kazanç yorumu yapılmaktadır. Bu maddi kazanç sadece toplu bir paranın elde edilmesi şeklinde de anlaşılmayabilir. Yapılan yatırımın karşılık bulması da buna örnek olarak verilir. Kazanç sağlama konusunda zaman kısıtlaması yoktur. Bu bakımdan, hem kısa zaman sonra hem de uzun zaman sonra bir gelirden söz edilebilir.

Rüyada İkiz Bebek Doğurmak

Müjdeli haberlere işarettir. Bu müjdeli haberlerin hayatınızda önemli bir yer tutacak olması, sizi çok daha fazla sevindirecektir. İki müjdeli haberin arka arkaya alınması, uzun sürecek olan mutluluğu da getirecektir.

Rüyada Bebek Doğurtmak

Kişi ya da kişilere manevi açıdan verecek olduğunuz katkıyı göstermektedir. Bu katkı sayesinde takdir görecek ve huzurlu olacaksınız. Bu kişilerin yakın çevrenizden olması şart değildir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Bebek ile ilgili daha ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Bebek Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Bebek Doğurmak İle İlgili Rüyalar;

 1. ayşegül (12 Şubat 2015 saat: 15:13)

  Ben rüyamda ilk önce kendımı gelınlık eşimide damatlık giymiş gördüm. fotograf çektırmeye dısarı cıkmısız açık alan hava biraz kapalı son bahar hafıf ruzgarlı eşimle birlikte farklı farklı pozlar veriyoruz. ve daha sonrasında kendimi doğum masasında gördüm eşim hemen yanı başımda iki kolumu da tutmuş ellerimi ovalıyordu bir yandan da alnıma ve yanaklarıma opucuk konduruyordu çok kolay bır doğum yapıyorum bebeği yeşil çarşafa sarıp kucagıma koyuyorlar o an gözlerını açıp bize bakıyor çok tatlı ve beyaaz tenlı bır kız çocuguydu o an rabbım sukurler olsun gonlumden gecenı kabul ettn dıyor bebegı emzırmeye başlıyordum bı yan dan da acaba doğurmakla ıyımı yaptım dıyede düşünüyordum

 2. alev (22 Ocak 2015 saat: 08:59)

  Rüyamda 9 aylık hamileyim ve doğurmak üzereyim. hastaneye gidiyorum ama bebeği kanımda hissetmiyorum. dr.’a öldü diyorum. Dr. muayene ediyor ve bebek hayatta diyor. sezeryanla kız doğuyor bebek. bebeği gördüğümde gözleri ayrıldığım eski sevgilimin gözlerinin kopyası yeşil renkti. rüyanın sonunda bebeği kaybediyorum ölüyordu.

 3. ilayda (28 Kasım 2014 saat: 22:52)

  Ruyamda dogum yapan bi kadın gordum ve kimse ona yardım etmiyordu muhabbet ediyordu sonra birden kendimi o kadının yerinde dogum yaparken gordum kimsenin karnıma dokunmasına izin vermiyordum ve dokunamıyordum sonra 3 tane erkek bebek dogurdum sonra iceri yakısıklı sarı sacliı beyaz tenli ve cekik gozlu uzun bir adam girdi o benim esimmis bebeklerden birini kucagina aldı ve beni dudagimdan opup sarıdı

 4. tusem (02 Ekim 2014 saat: 03:36)

  Ruyamda hamileyim ve sanci cekiyorum ebe koltugunda dogum yapiyorum ama zor bir dogum oluyor soktor sürekli yardimci olmaya calisiyor em son kendime aynasa bakarak dogum yapmaya calisiyorum ve dogum yavas yavaş gerceklwsiyor sonunda basarsim diye seviniyorum birden annem geliyor ve bebegi kucagina aliyor o kafar mutlu oluyorki sonra kizim oluyor biraz uzun sacli bilmediğim bir eve giriyorum meger benim evimmismavi bahce kapisi var lakin o evin oldugu yerde aslinda okul var evim boraz kalabalik utaniyorum insanlardan dogum yaptığım anlasulmasin diye sonea tanımadığım bir insanin ölüm haberini alıyorum

 5. emra (16 Nisan 2014 saat: 11:09)

  rüyamda köydeki evimizdeydik arkadaşım evin arkasına çamaşırlarını sermiş bende onun sütyenini çalmaya çalışıyordum sonra kadın dışarı çıkınca sqaklandım daha sonra alırım dedim.eve dönün ce babamı çırılçıplak. balkonun kenarın da gördüm onu hemen çekip içeriye götürdüm sonra tekrara açağıya inmeye çalışırken mmerdivenin basamakları kayboluyo merdiven demirden di ev topraktandı

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,