RuyaTabirleri.com

Rüyada Bebek Düşürmek

Rüyada bebek düşürmek, olumsuz şekilde bir düşünceye kapılmanın sonunda, olayın başa geleceğinin işaretidir. Kötüye yorduğunuz bir durumun gerçekleşeceği ve sizi üzen bir haber alacağınız akla gelmelidir. Rüyanın işaret etmiş olduğu diğer bir konu da zarara uğramaktır. Maddi ya da manevi anlamda, çeşitli zararlar görmek ve sorunların ortaya çıkması, rüyanın yorumlarından birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Rüya hakkında yapılan yorumlardan sonuncusu ise suçlanmaktır. Bir olay ile ilgili olarak çevrenizden tepki almanız ve suçlanmanız düşünülmelidir. Bu olayın sizi ciddi manada gereceğini de söylemek gerekir.

Rüyada Düşük Yapmak

Hayatınızdaki meşru olmayan iş ve ilişkilere delalettir. Bu meşru olmayan durumları siz ortaya çıkarmıyor bile olsanız, iletişimde olduğunuz kişilerin çeşitli bağlantıları nedeniyle, sizin de sorun yaşayacağınız rüyaya bakarak söylenebilir. Son zamanlarda artan bu konularla ilgili oturup düşünmenin vakti geldi, demektir.

Rüyada Bebek Ağlaması

Bir küslüğün ortaya çıkması ve bu durumun sizi oldukça üzmesi şeklinde algılanmalıdır. Sevdiğiniz ve değer verdiğiniz kişi ya da kişilerle olan küslüğünüz, hayatınızın olumsuz anlamda değişmesine ve allak bullak olmasına sebep olacaktır. Dolayısıyla, haksız olan kişinin siz olduğunuzu da bilmelisiniz.

Rüyada Ölü Bebek Görmek

Kötü sonuçlanacak olan bir değişim akla gelmeli. Her değişimin olumlu olacağı şeklinde bir kural olmadığı için bir yanlış düşünceden ve karardan söz etmek mümkündür. Düştüğünüz yanlıştan çıkmak zaman alacak ve sizi mutsuz edecektir.

Rüyada Hamileyken Bebek Düşürmek

Kendinize karşı eleştirilerinizi göstermektedir. Rüyanın, kendisini başkaları karşısında olduğundan daha aşağıda görmek şeklinde yorumlanması söz konusudur. Kendinize fazlasıyla haksızlık yaptırdığınız ve bu durumun da sinirlerinizi bozduğu ortadadır. Bu sebeple, kendinize bu kadar zarar vermeden önce iki kere düşünmek faydalı bir karar olacaktır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Bebek ile ilgili daha ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Bebek Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Bebek Düşürmek İle İlgili Rüyalar;

  1. arzu (12 Ocak 2015 saat: 00:37)

    Rüyamda evlilik dışı yani sevdiğim erkekten hamile kalmıştım sonra lovaboya girdim ve çocuğu düşük yaptım sonra o çocuğu elime alıp sevmeye başladım onu hem okuyorum hem Ağlıyorum ve ailemden yardım istiyorum ailem her şeyi o zaman öğreniyor bana çok kötü bir tepki veriyorlar ama ben düşük yaptigim bebegi defnetmeye calisiyorum ve sevdiğim adamı etrafımda arıyorum bulamıyorum

  2. Suzan (28 Aralık 2014 saat: 13:49)

    Rüya da hamile değildim adet olduğumuddüşündüm ve lavaboya gittim bakmak için bir parçanın içimden düştüğünü gördüm bebek bile denilecek ellerini ve parmaklarını gördüm ve o rüyada çok etkilendim rica etsem yorumlar misiniz ruyami

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,