RuyaTabirleri.com

Rüyada Bebek Kıyafeti Görmek

Rüyada bebek kıyafeti, bekar kişiler için oldukça iyi bir kısmete ve evlenmeye; evli kimseler içinse bebek sahibi olmaya işarettir. Rüyasında bebek kıyafeti gören kısa sürede oldukça hayırlı ve iyi bir evlada kavuşur. Yine bu rüya şan, şöhret kazanmaya, dünya hayatında mutlu olmaya da yorulabilmektedir.

Rüyada Bebek Patiği Görmek

Bu rüya kişinin arzu ve isteklerine kavuşacağının bir habercisidir. Rüyasında bebek patiği gören eğer sıkıntıdaysa bu sıkıntıları hafifler, eğer maddi sorunları varsa tüm bu sorunlarından kurtulur, eğer iş arıyorsa en yakın zamanda çok güzel ve kazançlı bir iş bulur, eğer evlenmek istiyorsa yakın zamanda evlenir, bir çocuğu olsun istiyorsa yakın zamanda hayırlı bir evlada kavuşur.

Rüyada Kız Bebeği Olduğunu Görmek

Rüyada görülen kız bebeği genellikle mal, mülk, para, şan, şöhret gibi maddi şeylerdir. Kız bebeği olan eğer yoksulsa bu yoksulluktan kurtulacak kadar para kazanır. Yine bu rüya herkesin imrendiği bir hayat sahip olan şan ve kudret sahibi bir adamdır. Rüyada görülen kız bebek zorluklardan kurtularak rahata ermeye ve gönül sevincine işarettir.

Rüyada Bebeğe Banyo Yaptırdığını Görmek

Rüyada bir bebeği yıkadığını gören, temizlenerek hatalarından uzaklaşır. Bu rüya güzel başlangıçlara, umduğuna kavuşmaya, kötü insanlardan kurtulmaya işarettir. Bebek eğer erkekse zorlukla beraber kolaylığa, hatalardan dönerken ahlaklı ve iyi bir adamın yardımına yorulur.

Rüyada Bebek Beşiği Görmek

Rüyasında bebek beşiği görmek genellikle mal ve mülk ile yorulur. Bu rüyayı gören kişinin eğer evi yoksa kısa sürede ev sahibi olur ve kendisine ait bir eve taşınır. Bu rüya mekân değişikliği anlamına da gelir. Rüya sahibi kısa süre içerinde bir yerden başka bir yere gider ve gittiği yerde de mesut olur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Bebek ile ilgili daha ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Bebek Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Bebek Kıyafeti Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. nur (27 Haziran 2016 saat: 05:05)

  Ruyamda kizimla yolculuk yapiyouz.. otobus bozuluyor dumanlar cikiyor herkes otobusten iniyor arkadan gelen otobuse biniyor ben ve kizim yetisemiyoruz.. sonra kizimi yolun kenarinda birakiyorum sen burda sonraki otobusu bekle ben geliyorum diyorum.. sonra donuyorum bozuln otobusten bagajlara bakmaya bir bakiyorumki gercek hayattada kizimin sakladigim bebeklik kiyafetlerini goruyorum aa bunlarda burdaymis diyorum sonu biraz karisikti hatirladigim bu kadar

 2. yasemin (26 Haziran 2016 saat: 17:52)

  merhabalar ben bekarim rüyamda da bekarım etek kısmı pastel renklerde çiçekli bir tane elbise aldım yanımda da 18 yaşındaki kız yeğenim vardı bu elbiseyi ne yapacaksın ki aldın diyor bende ilerde kız çocuğum olursa ona aldım diyorum ve uyandım uyandığımda saat 17:35 di yatağa yattığım saat 15:00 gibiydi

 3. mufid (30 Mart 2015 saat: 13:23)

  Selamın aleyküm. Benim yeni bir oğlum oldu. Rüyamda oğlumun beşiğinin içerisindeydim. Yanımda ise annem babam eşim ve kardeşlerim vardı. Beşiğin içerisinde birlikte oturuyoduk. Sonra annem oğlumu kucağına aldı. Tutarken kafası hafif arkaya geldi diye eşim anneme sinirlendi. Lütfen bana bu rüyamı yorumlarmısınız.

 4. sevil (21 Ocak 2015 saat: 18:17)

  ruyamda annemle gezerken oda icinde oda dar bi kapi giriyoz ve annem ilerden gidiyo ben ufak bi yilan gordum ve oldurdum anne soyledim ilerledik bisru esya ve sonunda geldik annem besik cikar katlanip acilan cok guzeldi ve besigin ustunde acilan yer var beek kiyafetleri ve beyazlardi annem diyoki bunlar senin ufakken senindi ve oyle uyaniyorum

 5. Allahın kulu (10 Kasım 2014 saat: 10:50)

  İyi günler rüyamda kız ve erkek çocuğuna kıyafet alıyordum uçuk pembe renkli kışlık bir etek beyaz bi bere gördüm başka şeylerde vardı ama net olarak gördüklerim bunlar sonra bunların faturası kesildi ama benim adıma değîlde babamın iflas ettiği şirketine kesildi tarih 7 ekim olarak sonra da telefon çaldı ve uyandım bu rüyanın yorumu nedir acaba yazarsanız sevinirim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,