RuyaTabirleri.com

Rüyada Bebek Kucaklamak

Rüyada bebek kucaklamak, kişi için son derece hayırlı rüyalardandır ve çok büyük bir isteğin kısa süre içinde gerçek olacağını işaret eder. Rüyasında kız bebek kucakladığını gören kişi bekarsa evlenir ve hemen gebe kalır. Erkek bebek kucakladığını görenin devlet dairesindeki bir işi hallolur ve büyük bir mutluluk yaşar. Rüya sahibi için güzel geçecek bir ömre ve hayatı boyunca hep değer görüp, sevileceğine yorumlanır. Yeni doğmuş bir bebek kucaklanıyor ise, kişinin kısa süre içinde hayatı beklenmedik şekilde değişir. Kişinin hayatında çok sayıda değişikliğin olacağını ve yenilikler yapacağını gösteren rüya, sağlık sorunları yaşayanların da eski hallerine kavuşacaklarına delalettir.

Rüyada Bebek Sevmek

Sevilen bebek erkekse kişinin hayatında her şeyin arzu ettiği gibi olduğuna, sevilip, saygı gördüğüne ve iyi bir çevre içinde bulunduğuna alamettir. Erkek bebek seven kişi işinde her zaman güvenilir kimselerle çalışır ve şansı her daim yaver gider. İslami açıdan ise erkek bebek görmek kişinin gelecekte çok büyük bir düşmana sahip olacağına yorumlanır.

Rüyada Bebek Görmek

Kız bebeği gören kimse çok sinirleneceği ve üzüleceği haberler alır. Evli kimseler için dedikodu anlamına gelen rüya, bekar bayanlar için de hayatlarına girecek olan kişiler tarafından aldatılacaklarına delalet eder. Kişi gördüğü bebeğin sorumluluğunu da alıyorsa, üstüne vazife olmayan işlere karışacak ve bu nedenle düzeni bozulacak anlamına gelir. Erkek bebek sıhhate ve huzura işaret ederken, kız bebek ise sağlığın bozulmasına, iki yüzlü insanlarla karşılaşmaya yorumlanır.

Rüyada Bebek Kucaklamanın Psikolojik Tabiri

Özellikle bayanların sıklıkla gördükleri rüyalar arasındadır. Bebek sahibi olmayan veya bebek sahibi olmayı çok arzulayan kimselerin, bu özlemlerine yönelik düşüncelerinin rüyalarda ortaya çıkmış halidir. Bebek kucaklamak aynı zamanda rüya sahibinin korunaklı ve güvenilir bir hayata, sevgi ve şefkat görmeye dair duyduğu özlemi de simgeler.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Bebek ile ilgili daha ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Bebek Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Bebek Kucaklamak İle İlgili Rüyalar;

  1. fatma (23 Eylül 2016 saat: 10:16)

    Rüyamda eltim hamile ama gerçekten Hayatta da hamile ve kızı olacak evine gidiyorum orda bir patik var onu aldım ben bunumu sevicem diyorum oda bak bebek yukarıda yatağında sev diyor bu bir kız bebek ama çok gülümsüyor baya onu sevip oynadım kucagimda

  2. selda karadağ (03 Mayıs 2015 saat: 03:47)

    Merhaba, rüyamda yeni doğmuş bir bebeğim vardı. Yalnızdım büyütmeye çalışıyor yanından ayrılamıyordum. İşim var diye yan odaya geçtim. sokak kapısı açık kalmış ve bebek çok üşümüş ağlıyordu. Buz gibi olmuştu. Hemen kucağıma alıp ısıttım.üzerini örttüm. Tertemiz beyazlar içinde ve hissim doğruysa kız bebekti.güzeldi. uyandım. Korkmuştum. cevabınızı bekliyorum. Teşekkürler.

  3. gokhan (20 Mart 2015 saat: 04:48)

    Ruyamda tovbe hasa peygamber oluyorum buna inanamıyorum bir cocugum oluyor onunla konusuyorum. Sonra ezan okunuyor abdest aliyorum acik biyerde bunu yakinlarimdan birisine haber vercegim sira uyaniyorum. Hayra cikar ins. Cok merak ettim bu ruyami umarim yorum yaparsiniz

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,