RuyaTabirleri.com

Rüyada Bebek Kurtarmak

Rüyada bebek kurtarmak, çok büyük bir hayra imza atmak anlamına gelir ve kişinin işleyeceği büyük sevaba delalettir. Hasta birinin tedavi sürecindeki masraflarını üstlenmek, o kimseye yardımlarda bulunmak, evsiz veya kimsesiz birini himayeye alarak onu yaşama döndürmek için çaba sarf etmek anlamlarına da gelen rüya, kişinin ahiret hayatının da güzel olacağına yorumlanır. Allah’ın takdirini kazanan davranışlarda bulunarak ve iyilikle dolu bir hayat geçirerek pek çok hayır duası alacağına tabir edilir. Bebek kurtardığını görenin dar zamanlarına hızır gibi yetişen kimseler olur ve hiçbir zaman çok kötü bir duruma düşmez. Hayatını kazanırken her zaman helal rızık elde etmek için uğraşan, yaşamındaki her ayrıntıyı inancına uygun şekilde düzenleyen rüya sahibinin ailesinin de bolluk ve bereket içinde yaşayacağına, hastalıkların haneden uzak olacağına işaret eder.

Rüyada Yangından Bebek Kurtarmak

Kötü bir haberin büyük bir hayra dönüşeceği müjdesini verir ve kişinin daha önce yaptığı, işlediği sevapların zor günlerinde karşısına çıkacağına, pek çok felaketten yara bere almadan ve sağ salim bir şekilde kurtulacağına yorulur. İftiraya maruz kalıp daha sonra aklanacak olan rüya sahibinin doğruluğunun herkes tarafından bilineceğinin ve çevresindeki kötü niyetli kimselerin, düşmanların ne yaparlarsa yapsınlar kişiye asla zarar veremeyeceğinin de delaletidir.

Rüyada Kazadan Bebek Kurtarmak

Sevilen birinin başına gelen üzücü bir olay nedeni ile kişinin de üzüleceğini ve o kimseye karşı maddi olarak da manevi olarak da elinden gelen tüm yardımları yapmak isteyeceğini ve her türlü fedakarlıkta bulunacağını bildirir.

Rüyada Bebek Kurtarmanın Psikolojik Yorumu

Genellikle başından bir felaket geçmiş, kaza atlatmış veya yaşanılan üzücü bir olayda sevdiği insanları kaybetmiş kişilerin, geçmişe yönelik yaşadıkları pişmanlıkların, kaybettikleri insanları yaşatmak için yeniden bir şans elde etmek istemelerinin ifadesi ve bilinçaltındaki yansımasıdır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Bebek Kurtarmak İle İlgili Rüyalar;

 1. Tülay (28 Ekim 2016 saat: 09:22)

  Merhaba ben bir rüya gördüm ve çok etkilendim yorumlarsanız sevinirim.
  “Yokuşta aşağıdan yukarı doğru gelen kapalı bir kadın kucağında kız bebek ve kahverengi at gördüm ben yokuşun balındaydım ve aşağı doğru yanlarına inerken bebek yokuşun kenarındaki boşluğa düştü onu kurtarmak isterken annesi bebeğini atın kurtaracağını söyledi. At önüme durarak geçit vermedi. Anne kolumu atın ağzına koymamı istedi ve ben attan korkuyordum. Dişlerinin arasına kolumu verdim ve beni bebeğin yanına götürdü bebeği kurtardım ve at yere yan yattı bebek kucağımda atın bacağını kırıp yan tarafına koydum anne bana neden kırdığımı sorduğunda bebeğe zarar verecekti dedim ama kırdığım için çok üzüntü ve pişmanlık duydum.

 2. Anonim (23 Ekim 2016 saat: 10:15)

  Merhabalar ruyamda yasadigim sehirde evimizin yakinlarinda ufak bir felaket olmustu bizim bir sıkıntımız yoktu ama yoldan gecerken bebek aglamasi duyduk bi arabanin altinda kutuya dizilmis 6 tane bebek vardi henuz kucuklerde bizde ailemle onlari aldik bakmak icin bu kadardi lutfen yorumlar misiniz

 3. sibel (11 Temmuz 2016 saat: 10:06)

  merhaba hatırladığım kadarıyla aynı köyden olan bir bebek var ve hasta ben bunu öğrenince bebeğe aşırı ilgi gösteriyorum kucağımdan indirmiyorum etrafıma bakıyorum herkes kendi işlerinde ama ben bi türlü bebeği bırakamıyorum en son gezmeye gidilmesi gereken bir yer oluyor herkes hazırlanıyor ben itiraz ediyorum bebek ne olacak diye ?

  hastaneye götürelim diye konuşurken bir bakıyorum eşimin kucağında bebek hastane ye koşuyor
  yorumlarınızı bekliyorum

 4. risus (25 Haziran 2016 saat: 13:01)

  iyi günler , 7 aylık evli bi bayanım hamile değilim.rüyamı yorumlar mısınız?
  ben rüyamda hastanedeydim . bir bebek vardı yanımda sanırım benim degıldi baskasına ait olup olmadığına dna testi bile yapılacaktı . altını temizliyordum sonra rüzgar cıkıyordu bebek ucup gidecekken bacagından yakalayıp sonrada üstüne kapanıp kurtarıyordum sarılıyordum sanki benim gibi hissettim .
  Teşekkür ederim.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,