RuyaTabirleri.com

Rüyada Bebek Ölmesi

Rüyada bebek ölmesi görmek, büyük bir acının eşiğinde olunduğunu, ömür boyu sürecek bir pişmanlığı, sağlıkla ilgili kötü bir haber alınacağını bildirir. Bebek öldüğünü gören kimsenin ailesinde yaşanacak bir felaketten ötürü, tüm aile bireyleri birbirinden uzaklaşır ve nefret dolu söylemler artar. Hayra yorumlanmayan rüya, iflaslar ve ciddi mal kayıplarına da işaret ettiği gibi, yolculukta geçirilecek bir kazaya da delalet eder. Hayallerin sona ermesi nedeni ile kişinin yaşayacağı umutsuzluğun boyutlarının giderek fazlalaşacağını, psikolojik olarak ağır bir depresyona girileceğini de bildirir. Diğer bir yoruma göre ise, bebek ölmesi görenlerin ömürleri sıkıntısız ve uzun olur.

Rüyada Bebek Kaybetmek

Bebeğini kaybettiğini gören kişi, sorumluluklarını umursamadan yaşadığı için, hayatına hiçbir zaman yeteri kadar yön veremez ve başkalarının aklıyla hareket eder. Elindekinin kıymetini bilmeyen kişinin, sonunda her şeyini kaybedeceğine ve çevresi tarafından acınası gözlerle bakılacağına da alamet eder.  Başka bir yoruma göre de rüya sahibinin hastalığı ile ilgili sorunları varsa çözüleceğine, sürpriz bir şekilde gelen yardım sonucu borçlarından kurtulacağına da yorumlanır. Ömrünü kimseye ihtiyaç duymadan ve sıkıntı çekmeden geçirecek olan kişilere de tabir edilen rüya, her anı güzel geçecek bir hayata da delalettir.

Rüyada Çocuğunu Kaybedip Ağlamak

Sevindirici önemli gelişmelere haber veren rüya, aile veya akrabalar ile ilgili uzun süredir devam eden ve çözülmeyen sorunların da artık çözüme kavuşacağını, kişilerin sevdikleri ile beraber daha huzurlu bir hayata kavuşacağını bildirir. Çocuk kaybedip ağlayan kişi, önce sıkıntılar çeker ama daha sonra hayatın en güzel tarafları ile tanışır.

Rüyada Bebek Ölmesi Görmenin Psikolojik Tabiri

Sembolik açıdan kişinin bebek ölmesi görmesi, hayallerinin bir bir yok olduğuna, kendisini ayakta tutan değerlerin zayıfladığına ve güçsüz kaldığını hissetmesine yorumlanır. Hayata güçlükle tutunulduğunun da tabiri olan rüya, yalnız hisseden ve kendisini herkesten soyutlayan birinin işaretidir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Bebek ile ilgili daha ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Bebek Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Bebek Ölmesi İle İlgili Rüyalar;

  1. Kübra Tükem (13 Haziran 2016 saat: 22:52)

    9 aylık hamile olduğumu ve kız cocuğunun olacağını gördüm doktora gıttık bir sıkıntı olmadıgını aoyledı eve gelınce cocuğun hareket etmedığını farkedıp tekrar dokulara gittiğimizde bir çok bebek vardı doktor onlara baktı bende ne olur herşeyı de ama öldü deme dedım başımız sağolsun dedı ağlamaya başladım eve grldıgımızde hala ağlıyordun eşımde allahım dayanılır zannettik ama dayanılacak acı değilmiş deyip oda ağladı sabah ta uyandığımda ağlamıştım tavırı nedır acaba

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,