RuyaTabirleri.com

Rüyada Bebek Uyutmak

Rüyada bebek uyutmak, iyi bir geleceğe ve aile hayatında huzurun artmasına işarettir. Rüyasında bebek uyutan kimseye hiç ummadığı yerlerden hayırlar ulaşır. Bebek uyutmak bazen de sakinliğe, insanların arasını bulmaya, küs olan iki kişiyi barıştırmaya da yorumlanır.

Rüyada Bebeğe İsim Koymak

Rüyada bebeğe isim koyan kimsenin hayatı değişir ve yeni başlangıçlar yapar. Bu başlangıçlar özel hayatta da iş hayatında olabilmektedir. Rüyada bebeğe güzel isim koyanın hayatı hayırlı yönde; kötü isim koyanın hayatı ise kötü yönde değişir.

Rüyada Bebek İle Oynamak

Rüyasında bir bebek ile oynayan kişinin başına sevindirici bazı hadiseler gelir. Bu rüya dünya hayatında mutlu olacağınızın ve sevinip mutlu olacağınızın habercisidir. Bebeğin kendi kendine oynaması da aynı anlama gelmektedir.

Rüyada Bebeğin Karnını Doyurmak

Bebeğe yemek yediren ve onun karnını doyuran kişi hayırlı işler yapar ve insanların menfaatine çalışır. Bu rüya daima çevresi için iyi düşünen ve insanların hayrına çalışan güzel ahlaklı ve iyi huylu bir kimsedir.

Rüyada Meme Emen Bebek Görmek

Böyle bir rüya kişinin yaşamındaki bereket ve kendisine ulaşacak nimetlerdir. Rüyada meme emen bebek erkekse başınıza çok güzel olaylar geleceğine ve kısa sürede tüm sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza; eğer meme emen kızsa, müjdeli haberler almaya yorumlanır.

Rüyada Bebek Olduğunu Görmek

Rüyada yenden bebek olan kişi dünyaya meylederek ahireti unutur. Bu rüya günahlardan sakınmayan ve günah işlemekten çekinmeyen, yaptığı hareketlerle insanları kendisinden uzaklaştıran kaygısız ve düşüncesiz bir kimsenin habercisidir.

Rüyada Hasta Kadının Bebek Doğurması

Rüyada bir hasta kendisini bebek doğurmuş halde görse bu rüya onun kısa sürede iyileşeceğine işarettir. Bazen de hastanın bebek dünyaya getirmesi, uzun ömre, kısa sürede bu hastalığı atlatmasına, eğer hastanede yatıyorsa oradan çıkacağına işarettir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Bebek ile ilgili daha ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Bebek Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Bebek Uyutmak İle İlgili Rüyalar;

  1. ZEYNEP (27 Haziran 2016 saat: 15:16)

    Rüyamda okuldaydım ve arkadaşımla merdivenlerden bahçeye doğru gidiyorduk sonra okuldan bir çocuk bana karıştı bende dedimki git başımızdan sonra gerçek hayatta hoşlandığım kişi bana bir sorun mu var diye sordu bende hayır dedim sonra bana sarıldı ertesi gün bir rüya daha gördüm ben okuldaydım sınıfta ders dinliyorduk sonra zil çaldı ve ben hemen dışarı çıktım sonra ağlamaklı gibiydim hoşlandığım kişiye sarılıp beni sakın bırakma diyordum

  2. zehra (26 Kasım 2014 saat: 13:44)

    Rüyamda gerçekte ukala olan ve hic anlasamadigim biriyle cok iyi anlastigimi ve onun cok sevecen oldugunu gördüm . Onunla bi apartmanın sözde bizim apartman , oranin bodrum gibi bi yerinde kutlama gibi birseyde birlikte oturuyoruz iyi anlaşıyoruz, daha sonra küçük bir bebek komşunun bebegiymis bana geliyor . Cok guzel erkek bir bebek . Kucağımdan hic inmiyor, uyudu diye bırakacak olsam huzursuzlasiyor. Ben de cok seviyorum onu hic bırakmadan uyutuyordum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,