RuyaTabirleri.com

Rüyada Bebek Yıkamak

Rüyada bebek yıkamak, rüya sahibinin, iş hayatında ve eğitim hayatında uzun zamandan beri yaşadığı sıkıntının sona ereceğine, sorunlarının en kısa zamanda çözüm bulacağına, dertlerinin bitip huzura ereceğine ve ailesi ile birlikte mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine işaret eder. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin, evlat sahibi olmak istediğine de yorumlanır. Rüyada bebek yıkamak, çok hayırlı haberlerin geleceğine de tabir eder.

Rüyada Bebek Yıkadığını Görmek

Rüyada bebek yıkamakla aynı anlama gelmektedir. Rüya sahibinin, çok güzel bir aileye sahip olduğuna, yaşadığı tüm sorunların sona ereceğine ve sıkıntılarının Allah’ın izni ile son bulacağına ve iş hayatında hayırlı ve iyi kazanç sağlayan bir işe gireceğine delalet eder.

Rüyada Bebeğin Yıkandığını Görmek

Rüyayı gören kişinin, sağlığı ile ilgili bir sorun olduğuna ancak kendisine iyi bakması durumunda bu hastalıktan en kısa sürede kurtulacağına ve esenliğe çıkacağına alamet eder. Aynı zamanda, aynı hastalığa tekrar yakalanmak istemiyorsa eğer sağlığına özen göstermesi gerektiğine tabir eder.

Rüyada Kız Bebek Yıkamak

Yapılan işlerde namuslu olunması gerektiğine ve hayırlı kimseler ile dostluk ve ahbaplık kurulmasının iyi olacağına işaret eder. Yaşanan sıkıntıların ardından güzel günlerin geleceğine ve çok mutlu ve güzel bir hayat sürüleceğine tabir eder.

Rüyada Bebek Yıkanması

Karşılaşılan güçlüklerin son bulacağına, endişe edilen durumların ortadan kalkacağına ve güzel günlerin en sonunda geleceğine alamet eder. Eğitim hayatı ve aile hayatı için çok hayırlı haberlerin alınacağına ve haneye mutluluk gireceğine yorumlanır.

Rüyada Erkek Bebek Yıkamak

Rüyayı gören kişinin, çok hayırlı haberler alacağına, aldığı haberler sayesinde çok büyük ve kazanç getirecek işlere gireceğine ve sıkıntılarının son bulacağına işaret eder. Aynı zamanda, ailesi üzerindeki kara bulutların dağılacağına ve ferahlığa çıkacağına rivayet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Bebek ile ilgili daha ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Bebek Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Bebek Yıkamak İle İlgili Rüyalar;

 1. sevim (01 Aralık 2014 saat: 17:17)

  rüyamda iki katlı bir evimiz var. bahçedeki havuzda kurbağalar var havuz pis görünüyor. havuzu temizlemek için birşeyler ararken eve giriyorum. evde erkek kardeşimin beşiz erkek çocukları olmuş ve çocuklar çok güzeller tombul ve esmerler biraz. sonra çocukları sırayla yıkıyoruz ve ben içimden kardeşimi yedi çocuğu var artık 2 kız 5 erkek diyorum. lütfen yorumlar mısınız. teşekkürler…

 2. Pınar (14 Ekim 2014 saat: 14:43)

  Rüyamda sürekli eski sevgilimi ve ailesini görüyorum.eski sevgilimin evine gitmişim çok eski bir ev hırsız giriyor eve hırsızlar televizyonu çalarken duvar yıkılıyor.ben peşlerine düşüyorum ama yakalayamadım.daha sonra benim evime gelmişler eski sevgilimin bir başkasından bebeği olmuş oda bizim evimizde eski sevgilimin annesi bana şampuani getir bebeği yıkayalım dedi biz beraber bebeği yıkadık sonra eski sevgilimin annesi bana tabak uzattı ve pasta istedi bende pasta kalmadığı için yemek koydum.

 3. adile (06 Mart 2014 saat: 10:13)

  sabaha karşı rüyamda bir dağlardan akan sular olurya onun gibi bir şeyin kıyısındayız oğlumun yüzünü yıkıyorum temiz berak suyla arkasından mememin ucundan değilde süt mememin yanından geliyordu önce kendi annem emiyor sütü getiriyor sonra oğlum emmeye başlıyor rica etsem rüyamın tabiri nedir. normal zamanda oğlumu emziriyorum bende rüyanın içinde meme ucum tıkalı ordan ondan geliyor diyorum.

 4. tuğba (28 Ocak 2014 saat: 09:02)

  geçmişte sevdiğim adamın karısı bebeğini yıkarken bebeğini elinden alıp ben yıkamaya başlıyorum yeni doğmuş bir bebek oluyor ve cok küçük oluyor köpüklüyorum duruluyorum yağlıyorum giydiriyorum kucağıma alıyorum cocuk benim kucağımda duruyor sadece ve yaş olan siyah saçlarını kurulayacak bi havlu bulamıyorum birtürlü bundan öncede yine geçmişte sevdiğim adam araba sürüyor ben yanında oturuyorum ve kucağımda yine onun küçük bebeği oluyor ve bebek bana gülüyor cok sevimli bi bebekti sonra bi koyun evin balkonuna bağlıyorum sonra o balkon tuvalet kapısına filan çıkıyor koyun benimle konuşuyor sanki koyun bana aşık olmuş oluyor ve giydiğim kıyafet hakkında beni uyarıyor giymememi istiyor kıskançlık yapıyor hatta bana şiddet uyguluyor filan hayrolsun inşallah

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,