RuyaTabirleri.com

Rüyada Bebekliğini Görmek

Rüyada bebekliğini görmek, rüya sahibinin çevresindeki insanlar arasında bulunan çok sevdiği bir kişinin, hayat içinde yaşadığı bazı olaylardan ötürü iş hayatında ve sosyal hayatında çok pasif davrandığına, sorumluluklarından kaçındığına, bu yüzden ortaya çıkacak birçok sorunla uğraşmaktan kaçarak kendisinis güvence altına aldığını düşünmekte olduğuna ancak bu şekilde devam ederse hayatın güzel ve mutluluk verici yanlarını da kaçıracağına alamet eder.

Rüyada Kızının Bebekliğini Görmek

Uzun zamandan beri içine düştüğü kötü durumlardan kendisini bir türlü kurtaramamış olan rüya sahibinin, yakın zamanda çok endişe verici olaylar yaşayacağına, ancak durumundan kurtulmazsa kendisini çok bereketli ve güzel zamanlardan mahrum bırakacağına rivayet eder.

Rüyada Çocuğunun Bebekliğini Görmek

Zor bir dönem geçiren rüya sahibinin, yakın bir zaman içinde sorunlarından kendisini alacağına, büyük bir ferahlama yaşayacağına, uğradığı zararı telafi edeceğine, uzun yıllardan beri hayalini kurduğu şeye yakında kavuşacağına tabir edilir.

Rüyada Kardeşinin Bebekliğini Görmek

Rüyayı gören kişinin, çok sıkıntılı bir duruma düştüğü sırada sevdiği ve değer verdiği bir insandan göreceği maddi ve manevi yardım ile sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, çok hayırlı ve güzel olayların göbeğine düşeceğine ve çok büyük mutluluklar yaşayacağına alamet edilir.

Rüyada Birinin Bebekliğini Görmek

Yaşanan sorunlar yüzünden uzun bir zamandan beri hayal edilen şeylere kavuşmanın gecikeceğine, büyük sıkıntıların ortaya çıkacağına, sevilen bazı kişilerden ihanet görüleceğine, bu yüzden çok zor zamanlar geçirileceğine ancak sonra bu durumdan kurtulacağına işaret eder.

Rüyada Peygamber Efendimizin Bebekliğini Görmek

Yaşanan sıkıntıların Allah’ın izni ile son bulacağına, karşılaşılan kötü durumların yakın bir zaman içinde son ereceğine, içine düştüğü durumu düzeltmek için çok uğraş veren rüya sahibinin amacına ulaşacağına ve sorunlarından kurtulacağına rivayet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Bebek ile ilgili daha ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Bebek Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Bebekliğini Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. ilker (02 Aralık 2014 saat: 13:50)

    Rüyamda bir ağlayan bir gariban vardı saçı sakalı kırlaşmış. Ve de bir ceket kaşe bir ceket tarzı.. Peygamber Efendimiz döneminde ceket yoktu biliyorum ama rüyada O’nun muş.. Garibana diyorum ki “Giy bunu bu Efendimizin” o da mağrur bir şekilde diyor ki ağlayarak”O’nun giydiğini nasıl giyerim?”diyor.. Ben de sözde bir hadis okuyorum ve diyorum ki :biz ceketten dilemiyoruz Herşey Allah’tan bu bir vesiledir..

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,