RuyaTabirleri.com

Rüyada Beddua Etmek

Rüyada beddua etmek, iyi şeylere delalet etmez. Bu rüyada hayır yoktur. Her türlü kötülüğü ve belayı çağırır. Rüya sahibi için tehlike ve gözyaşı anlamına gelir.

Rüyada beddua etmek, hastalık ve dert sahibi olmaya, büyük borçların altına girip ezilmeye, yakınlarını kaybetmeye, işinden olmaya ve daha pek çok olumsuzluk ile karşı karşıya kalmaya işaret eder. Rüya sahibi için sıkıntıdan oflayıp puflayacağı, kara kara düşüneceği ama yine de çözüm bulamayacağı günler geliyor demektir.

Rüyada Beddua Okumak

Ah almak ve bu nedenle de sıkıntıya düşmek anlamına gelir. Rüya sahibinin bir kişinin şerrine uğrayacağı şeklinde de tabir edilir fakat daha ziyade ahı alınmış bir mazlumun ahının tutması olarak değerlendirilir.

Rüyada Birine Beddua Etmek

Rüyada, rüya sahibinin bir kimseye beddua etmesi de iyi değildir. Kem göze gelmek, kıskanılmak, yokluğa düşmek, hastalanmak ve üzülmek olarak tabir edilir.

Rüyada Annenin Beddua Etmesi

Rüyada anne bedduası almak, rüya sahibinin günahkâr olması anlamına gelir. Rüya sahibinin yapacağı bir ayıp nedeni ile herkesin içinde küçük düşmesine ve kendisine kötü gözle bakılmasına işaret eder.

Rüyada Babanın Beddua Etmesi

Rüya sahibinin büyük bir yanlışın içine düşeceğine ve ailesini çok üzeceğine yorulur.

Rüyada Çocuğuna Beddua Etmek

Rüyasında çocuğuna beddua ettiğinin gören anne ya da baba, çocuğundan yana bir sıkıntı yaşayacak ve sırf çocuğunun yaptığı hata nedeni ile kendisi suçlanacak ve sorumlu tutulacaktır. Rüya sahibi, çocuğunun hatası yüzünden hiç hak etmediği halde çevreden hakaret içeren sözler işitecektir.

Rüyada Küfür Etmek

Çok zengin olduğu halde gözü bir türlü doymayan ve hep daha fazlasını isteyen açgözlü kimseye delalet eder. Kişi sahip olduklarının kıymetini bilmediği gibi şükretmesini de bilmiyor demektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Beddua Etmek İle İlgili Rüyalar;

  1. admin (17 Mart 2014 saat: 22:08)

    rüyamda kocam erkek arkadaşı ve bir bayanla yemeğe gidiyor ve bende bunu duyuyorum eşime bunu bana neden yaptın diye hesap soruyorum eşimde bana onun benden daha güzel ve aktif olduğunu söylüyor ve ben çok ağlayarak ona beddua etmeye başlıyorum bedduam şu şekilde benim canımı yakanın allah canını yaksın bu şekilde çok beddua ettim. ağlayarak mutfakta yemekler yapıyorum ve dükkanımız varmış çeşit çeşit sigara paketleri gördüm onları satmayı düşündüm…

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , , ,