RuyaTabirleri.com

Rüyada Begonya Görmek

Rüyada begonya görmek, rüyayı gören kişinin güzel, eğlenceli, uzun, huzurlu ve sağlıklı bir hayat yaşayacağına, Allah’ın kendisine herşeyin en iyisini, en lüksünü, en güzelini ve en fazlasını nasip edeceğine, başarılarının hiç eksilmeyeceğine, makamının sarsılmayacağına, karşısına da zorlu engellerin çıkmayacağına delalet eder. Rüya sahibi eksiksiz ve huzursuz bir aile saadeti yaşayacak demektir.

Rüyada Begonya Çiçeği Görmek

Rüyayı gören kişinin gönül hoşluğu içinde olacağına, esenlik bulacağına, ferahlayacağına, şans ve kısmet elde edeceğine, hayırlı kapılara ulaşacağına, rahat ve kolay geçim içinde olacağına alamet eder ve hayırlara yorulur. Aynı zamanda rüya sahibinin sürpriz bir aşk teklifi ile karşılaşacağına yorulur.

Rüyada Begonya Dikmek

Rüya sahibinin emeklerinin karşılığını alacağına, maddi ve manevi olarak rahat edeceğine, keyifli, eğlenceli ve heyecanlı günler yaşayacağına, dileklerine ve hayallerinde kavuşacağına ve muradına da ereceğine rivayet edilir.

Rüyada Orkide Görmek

Rüyayı gören kişinin rızık bolluğuna ve faydaya ulaşacağına, hayatını güzelleştirecek, kolaylaştıracak, ve elini bollaştıracak hayırlı menfaatlere kavuşacağına işaret eder. Rüya sahibinin kötü, zor ve sıkıntılı günleri arkasında bırakacak olumlu gelişmeler yaşayacağı anlamına gelir.

Rüyada Manolya Görmek

Rüya sahibinin yüzündeki gülücüğün hiç eksilmeyeceğine, malının mülkünün ve parasının azalmayacağına, hayatının zor, çekilmez ve bunaltıcı hale gelmeyeceğine delalet eder. Rüyayı gören kişi, yaşamdan istediği keyfi, huzuru ve mutluluğu alacak ve doyasıya gülecek demektir.

Rüyada Begonvil Görmek

Rüyayı gören kişinin hayatına değişimle birlikte gelecek olan başarı, mutluluk, zafer, zenginlik ve bereket olarak kabul edilir. Rüya sahibinin küçük girişimlerde bulunacağına, az bir sermayeyle yeni atılımlar yapacağına, bu işten beklentisinin çok üstünde kazanç elde edeceğine, bu sayede adının yayılacağına, çevresinin genişleyeceğine, ticaretinin de daha yaygın hale geleceğine tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: