RuyaTabirleri.com

Rüyada Bekar Birini Hamile Görmek

Rüyada bekar birini hamile görmek, o kimsenin kısmetinin çıkmasına ve kısa zaman içinde evlenip çocuk sahibi olmasına işarettir. Bazen de böyle bir rüya önünüze çıkacak fırsatlara, bu fırsatları değerlendirirseniz yaşayacağınız başarılara yorumlanır. Bekar bir kimse hamile olduğunu fakat doğuramadığını görse sıkıntı yaşar.

Rüyada Bekar Birinin Evlenmesi

Rüyada gerçek hayatta bekar olan birisinin evlenmesi gerçek hayatta da nikah kıymasına veya birisi ile söz kesmesine işrettir. Bekarlar için evlilik rüyaları genellikle karşı cinsle olan ilişkilere işarettir. Bu nedenle böyle bir rüya gönül ilişkisine, aşk macerasına veya başınızdan geçecek kısmetli bir olaya da işaret etmektedir.

Rüyada Bekar Bir Kişi Görmek

Rüyasında ister kadın ister erkek olsun bekar birini görmek, eğer rüya sahibi evli değilse kısa sürede evlenmesine ve huzurlu bir yuvaya sahip olmasına işarettir. Bekar olmayan birisi bu rüyayı görse, çevresinde bulunan biri evlenir veya yakınlarda akrabalarının düğününde bulunur.

Rüyada Bekar Bir Kadının Gelinlik Giymesi

Rüyada gerçek hayatta evli olmayan bir kadının gelinlikle görülmesi, çok hayırlı ve güzel bir kısmetinin çıkmasına ve evlenmesine yorulur. Gelinlik genellikle hayırlı haberler ve alınacak müjdeler anlamına gelmektedir. Bu nedenle gelinlik giyen bekar kadın çok sevineceği bir havadis alır.

Rüyada Bekar Bir Kadının Doğum Yapması

Böyle bir rüya o kadın için ferahlık ve rahatlama alametidir. Özellikle sıkıntıda olan ve herhangi bir nedenden dolayı üzüntü yaşayan kimseler için bu rüya, her türlü zorluktan kurtularak huzurlu ve güzel bir yaşama sahip olmasıdır.

Rüyada Evli Bir Kimsenin Kendisini Bekar Görmesi

Bu rüya gören kişinin ailesi ile olan ilişkilerde zedelenmelerin olacağına veya eşi ile yaşayacağı kısa çaplı tartışmalara işarettir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Bekar Birini Hamile Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. selin (23 Kasım 2016 saat: 23:47)

    Otobuste yolculuk yapiyorduk kuzenim hamileydi ve sevgiliside otobusteydi onunda kucaginda bir bebek vardi sonra ben iyiki varsin eniste dedim sonra avm de gezmeye felan basladik yani ruyamda hamile kuzenimle sevgilisinin 1 cocugu vardi ve kuzenim hamileydi ..

  2. Merve (19 Kasım 2016 saat: 09:17)

    Ruyamda kiz yeğenimin hamile oldugunu gordum ancak yegenim bekar .. Herkese nasil aciklicaz diye dusunurken evlenme karariyla sonlandiracagimiz sonucuna vardik .. Diger aile buyuklerim yegenimin annesi kabullenmisti bide elinde iki cubuk vardi bunlarla süt sağacaklarmis

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,