RuyaTabirleri.com

Rüyada Bekar Kızın Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada bekar kızın hamile olduğunu görmek, müjdeli haberlere delalet eder. Rüya sahibi, kısa süre içerisinde beklediği bir haber alacak ve mutluluğunu artıracaktır. Genellikle bir başarıya dayalı sonuçların olumlu gelmesi söz konusudur. Bir yarışa girilecek ve sonunda kazanan taraf olunacaktır. Ayrıca rüyada bekar kızın hamile olduğunu görmek, bir kısmete ve evliliğe işaret eder.

Rüyada Bekar Birini Hamile Görmek

Rüyada bekar birini hamile görmek, o kişinin hem sevindirici haberlerinin gelmesine hem de üzüntülü haberlerine işaret eder. Rüya sahibi rüyada gördüğü kişiyi tanıyor ise, o kişinin başta güzel haberlerini alacaktır. Onunla birlikte sevinci paylaşacaktır. Ancak belli bir süre sonra o kişiyle ilgili hoş olmayan şeyler rüya sahibinin kulağına gelecektir.

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada hamile olduğunu görmek, karnın şişkinliği, mala işaret eder. Rüya sahibi mal sahibi olarak zenginleşir, maddi kaygılarından uzaklaşır ve refah düzeyi yüksek bir yaşam sürer. Bazı rüya tabircilerine göre rüyada hamilelik görmek, şansa da anlam verir. Bu rüya hem erkek hem de kadınlar için aynı şekilde yorumlanır.

Rüyada Bekar Kızın Doğum Yapması

Rüyada bekar bir kızın doğum yapması, günah işlemeye ve kötü yola düşmeye delalet eder. Rüya sahibi rüyasında gördüğü kişi hakkında kötü şeyler duyacaktır. O kişi kötü alışkanlıklar edinmesi, iffetsiz davranışlarda bulunması insanların bilgisine ulaşacaktır. Çevresinden dışlanacak ve geri dönüşü olmayacaktır.

Rüyada Bekar Birini Evli Görmek

Rüyada bekar birini evli görmek, rüya sahibinin hayatında dışarıdan etkilerin fazla olması anlamına gelir. Rüya sahibi kendisinden daha çok başka insanların yönlendirmesi ile hareket eder. Yani kendi hayatını şekillendiremeyen, diğer insanların güdümünde olan bir insan olur. Küçülmüş, ezilmiş bir kişiliğe sahip olur. Bu nedenle rüya sahibi hayatının hiçbir döneminde başarılı biri olamaz.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Bekar Kızın Hamile Olduğunu Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Emine (06 Şubat 2015 saat: 10:04)

  Atanamamış ücretli çalışan bir okul öncesi öğretmenizin. Rüyamda çalıştığım anaokulunuzda toplantı var ve ben toplantının ortasında oradan ayrılıyorum. Üzerine kale siyah yeni bir pardesü giyiyorum. Ve pan rüyada hamile olduğumu farkediyorum (evli değilimd) merdivenlerden inerken merdivenlerin uzun ve daha büyük olduğunu gördüm zorlukla aşağı indim. Arkama dönüp baktığımda anaokulunun ön Cephesi’nin tamamının camla kaplıydı ve içerisinin dışardan bakınca görülüyordu. Bi süre baktıktan sonra önüme dönüp karnımı pardesü ile kapatmaya çalışarak yürümeye devam ettim ve okuldan ayrıldım.

 2. fazilet (20 Ocak 2015 saat: 20:04)

  Ben rüyamda iki kez hamile olduğumu gördüm birincisinde gerçek hayatta da hamile olan annemin rüyamda da hamile olduğunu söyledikten sonra bekar olduğum halde ben de hamile olduğumu söyledim ve ailem çok mutlu oldu ikinci rüyamda ise 2 aylık hamile olduğumu 7 ay sonra doğum yapacağımı gördüm olay yoktu sadece kendimi gördüm açıklama yaparsanız çok mutlu olurum hayrolsun inşaallah

 3. nazli (05 Ocak 2015 saat: 01:39)

  merhaba, ruyamda 9 ay hamile oldugumu gordum, evli degilim, ama sanki cocuk benim degildi baskasinindi. o halde yuzme havuzundaydim ve bi 3 uasindaki kardesim elimden tutarak yuzuyordu bende suyun icinde yaninda yuriyodum. bu arada baska bi kadin goruyorum havus oda hamile tanimiyorum ama konisuyoruz. daha sonra havusdan cikip daha sical kucuk bi havuza giriyorum
  ben evli degilim, ruyada baba yok fakat hamile oldugum cocukda galiba benim degil, annem yarin ben doktora giderim bende dedimki hamile olan benim cok onemli degildedi

 4. nazli (05 Ocak 2015 saat: 01:37)

  merhaba, ruyamda 9 ay hamile oldugumu gordum, evli degilim, ama sanki cocuk benim degildi baskasinindi. o halde yuzme havuzundaydim ve bi 3 uasindaki kardesim elimden tutarak yuzuyordu bende suyun icinde yaninda yuriyodum. bu arada baska bi kadin goruyorum havus oda hamile tanimiyorum ama konisuyoruz. daha sonra havusdan cikip daha sical kucuk bi havuza giriyorum

 5. Zeynep safak (25 Aralık 2014 saat: 08:47)

  Ruyada bekar kizimi 3 aylik hamile gordum sonra kendini camdan asagi atti ben yanina indim ona dokundum hareketsiz yatiyordu cok uzuldum agladim .sonra bir cok nar ayikladim cok guzel ve sulu taneleri vardi komsulara ikram ettim evimde oonlarda yerken suyunu yere akittilar kizdim dikkat etmelerini soyledim .

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,