RuyaTabirleri.com

Rüyada Bekaret Görmek

Rüyada bekaret görmek, kişinin çok iyi bir Müslüman olduğuna, hiçbir zaman duruma göre davranmadığına ve daima inançlarına uygun hareket ettiğine yorumlanır. Saf ve temiz duygularla yaşandığına, herkese eşit muamele yapıldığına, kimseyi kırmamak için dikkat edildiğine dikkat çeken rüya, iyi kalpli olmaya yorumlanır. Yapılacak evliliklerin herkesin dikkatini çekecek, nazar etmelerine neden olacak kadar güzel olacağına alamettir. Bekar kişiler için bu rüya gönül ilişkileri açısından daima şanslı olacaklarının ifadesidir. Genç ve bekar kişilerin düşmanlarından kurtulacaklarını, kendilerine kötülük yapmak isteyenlerin tuzaklarına düşmeyeceklerini ve korunacaklarını bildirir. Aklıselimle hareket edildiğini, kişinin anne ve babasını asla mahcup duruma düşürmeden, her zaman gurur duyacakları bir evlat olacağını, kötülükten uzak duracağını delalet eder.

Rüyada Bekaretini Kaybetmek

Rüya sahibine iftira atan veya kötülük yapmayı düşünen kişilerin asla muvaffak olamayacaklarını ifade eder. Bekar bayanlar için aksine yorumlanır ve iffetlerine çok düşkün bir hayat sürdüreceklerini, iman güçleri ve dini bağlılıkları ile asla günaha düşmeyeceklerini tabir eder. Hayatını düzgün yaşayan kimselerin yanlışlarından hemen döneceklerini ve bilerek, isteyerek hata yapmayacaklarını delalet eder. Kuşku içinde olunduğu veya zaaflara yenik düşüldüğü anlarda bile rüya sahibinin kendisine gelerek hemen dikkatli davranmaya başlayacağını bildirir.

Rüyada Bekaret Kontrolü Görmek

Rüya sahibinin etrafındaki bazı kişilerin kötü alışkanlıkları olduğunu, kişiye zarar verecek davranışlar içinde olduklarını, bu kimselerden uzak durmanın faydasını anlatır. Bir ikaz olarak da düşünülmesi gereken rüya her şerde bir hayır olduğunu unutmadan, inançla yaşanması gerektiğini, kuşkularla hareket etmek yerine, daima akıl, mantık çerçevesinde düşünmenin faydalı olacağını tabir eder.

Rüyada Bekaret Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin özel hayatını koruma altına almayı istediğini ve insanların hayatına müdahale etmesinden duyduğu rahatsızlığı dile getirir. Kendisine kurallar koyulmasından veya ne yapacağının söylenmesinden hoşlanmayan rüya sahibinin, hayatının kontrolünü daima elinde tutmak için kararlı davrandığını, yaşamı ile ilgili konularda taviz vermediğini tabir eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!