RuyaTabirleri.com

Rüyada Beklemek

Rüyada beklemek, düşüncelerin olgunlaşmasına, işlerin vaktine ermesine, zamanı gelenlerin bir bir yaşanmaya ve gerçek olmaya başlamasına tabir edilir. Bu rüya gerçek anlamına yakın şekilde tabir edilir ve rüya sahibinin hayatla ilgili beklentilerinin, hayallerinin ve isteklerinin gerçekleşmesi için sabır göstermesi anlamına gelir. Bazen de rüya sahibinin kendini olmadık, hayırsız ve kötü işlerin içinde bulabileceği şeklinde yorumlanır. Rüyada beklemek, ticaret ehli kimseler için rızık ve kazanç bolluğu ile tabir edilir.

Rüyada Birini Beklemek

Rüyada birini beklediğini görmek güzeldir. Rüya sahibinin hayatında güzel gelişmeler olacağı anlamına gelir. Mutluluk verecek sözler işitmeye, övgüye layık, takdire şayan işler yapıp, insanlar tarafından yüceltilmeye işaret eder.

Rüyada Otobüs Beklemek

Rüyada otobüs ya da benzeri her hangi bir araç beklemek, rüyayı gören kişinin yaşayacağı bir musibet karşısında, yapacağı hiçbir şey olmadığı için elinin kolunun bağlı olacağına, bu durumun da kendini kahredeceğine delalet eder. Kişi, yine de çareler aramaktan vazgeçmeyecek demektir.

Rüyada Haber Beklemek

Rüyada haber beklemek, iki türlü tabir edilir. Heyecan içinde ve rüya sahibini mutlu edecek olan bir haberi bekliyor olması, mutluluk, sağlık, ağız tadı, bol muhabbet anlamına gelirken, ha geldi ha gelecek diye korkuyla beklenen bir haber sıkıntı, üzüntü, çile, dert ve gözyaşı anlamına gelir.

Rüyada Ölümü Beklemek

Rüyada ölümü beklemek, ev içinde yaşanacak şiddetli anlaşmazlıklara, düşünce ayrılıklarına, sevgi ve saygı eksikliğine işaret eder. Evliliklerin noktalanacağı, aile bireylerinin dağılacağı şeklinde tabir edilir ve uğursuzluk olarak değerlendirilir.

Rüyada Bekletmek

Rüyada bekletmek, yenilik, değişim ve hayır olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişinin mutlu olacağı yeni başlangıçlar yapacağına, değişik, eğlenceli ortamlara gireceğine, orada yeni kişilerle tanışıp dost olacağına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,