RuyaTabirleri.com

Rüyada Bel Ağrısı Görmek

Rüyada bel ağrısı görmek, çekilen azabın ve derdin son bulacağına, kişinin başında dönen kara bulutların artık dağılmaya başlayacağına, hane içine ay doğacağına, aksiliklerin, şanssızlıkların ve kısmetsizliklerin yerini hayır olana bırakacağına, karanlığın biteceğine ve kişinin kendi emeği ve çabası ile aydınlığa çıkmayı başaracağına tabir edilir. Gözyaşından ve zahmetten sonra gelecek olan mutluluğa ve rahatlığı işaret eder.

Rüyada Bel Ağrısı Çekmek

Rüyada bel ağrısı çekmek, rüya sahibinin hayatının düzene girmek için çok çaba göstereceğine ve bu nedenle çok güçsüz ve yorgun düşeceğine delalet eder. Kişinin aşırı çalışması nedeniyle yorgun ve halsiz düşeceğine yorulur.

Rüyada Diş Ağrısı Çekmek

Rüyada diş ağrısı çekmek ya da dişinin ağrıdığını görmek, rüya sahibinin başka kişiler nedeni ile başının belaya gireceğine ve onlardan ağırlık yükleneceğine tabir edilir. Kişi, en sevdiği ve değer verdiği kişilerden yana vefasızlık ve nankörlük görecek demektir.

Rüyada Boyun Ağrısı Çekmek

Rüyada boyun ağrısı çekmek, ters, huysuz, her söylenene ve her yapılana itiraz eden, ne yapılsa da mutlu ve memnun olmayan bir kişinin varlığına işaret eder. Kimseyle fikirleri, görüşleri ve duyguları uyuşmayan, toplumdan kendini soyutlamış ve yalnızlığa mahkûm etmiş bir kimse ile açıklanır.

Rüyada Omuz Ağrısı Çekmek

Rüyada omuz ağrısı çekmek, kötü yollardan para kaldırmaya, mal ya da toprak kazanmaya delalet eder. Hak yiyerek, hırsızla ve arsızla iş birliği yaparak geçim sağlamaya ve kalkınmaya tabir edilir.

Rüyada Karın Ağrısı Çekmek

Rüyada karın ağrısı çekmek, rüya sahibinin tabir yerindeyse kendi edip kendi bulması anlamına gelir. Kişinin düşüncesizce yapılan bir davranışın bedelini ağır ödeyeceğine ve hem malını hem de parasını ve huzurunu kaybedeceğine yorulur. Rüya sahibinin aklının başına geç geleceği şeklinde değerlendirilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: