RuyaTabirleri.com

Rüyada Bel Görmek

Rüyada bel görmek, iyi değildir ve rüyayı gören kişinin içine düşeceği sıkıcı ve zor durumlardan bunalacağına, çaresizleşeceğine, yardıma ihtiyaç duyacağına, olanaksızlıklarla mücadele eder hale geleceğine, boğazından ve lüksünden kısmak zorunda kalacağına, mali olarak küçüleceğine, üzüntülü bir duygu haline bürüneceğine işaret eder ve rüyayı gören kişinin çırpınmaktan yorulacağı ile tabir edilir.

Rüyada Bel Ağrısı Çekmek

Rüyayı gören kişinin yaşadığı sancılı, kötü, kara, belalı ve uğursuz günlerden kurtulmayı başaracağına, daha güçlü bir hale geleceğine, uykusunda ne kadar bel ağrısı çekerse o kadar rahatlayacağına, iyileşeceğine, dertlerinin dermanına, problemlerinin de çözümüne kavuşacağına rivayet edilir.

Rüyada Bel Fıtığı Ameliyatı Görmek

Rüyayı gören kişinin kendisine ayak bağı olan, onu ele güne karşı boynu bükük ve gebe bırakan, kazancına ve kurtuluşuna mani olan sıkıntıların artacağına, bu durumun da onu güvensiz ve cesaretsiz kılacağına, kolaylıklardan uzaklaştıracağına, arzu ve isteklerine de hasret bırakacağına işaret eder.

Rüyada Bel Kırılması

Rüyayı gören kişinin başını tabiri caizse dertlerden, melanetlerden, uğursuzluktan kaldıramayacağına, tatsız durumlardan sıyrılamayacağına, bir türlü iyi bir ruh haline geçemeyeceğine, kafasını toparlayamayacağına, hayatının kontrolünü eline alamayacağına, bunalımlı ve buhranlı günler geçireceğine delalet eder.

Rüyada Bel Ölçmek

Rüyayı gören kişinin deyim yerindeyse ayağını yorganına göre uzatan kimse olduğu anlamına gelir. Rüya sahibi özellikle de harcamalarında çok dikkatli ve temkinli demektir. Kişi, ödeyemeyeceği harcamalar yapmaz, zarar edeceği işlere girmez ve parasını çar çur etmez diye yorumlanmaktadır.

Rüyada Bel Küreği Görmek

Rüyayı gören kişinin sırtını sağlama alacağına, kazancını, rızkını, mallarını ve makamını garantileyeceğine, hakkı olanlara kavuşacağına, emeklerine karşılık hayal ettiklerine ulaşacağına, geçim derdi çekmeyeceğine, nimet bolluğu yaşayacağına, karnı tok, hali vakti de yerinde kimse olacağına alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,