RuyaTabirleri.com

Rüyada Belediye Başkanı Görmek

Rüyada belediye başkanı görmek devlet kurumunda çalışan, her gün her türlü insanla muhatap olmak zorunda olan ve bu nedenle de yaptığı işi sevmeyen kişiye tabir edilir. Rüya sahibi her sabah işine geri adımlarla gidiyor ama çalışmaya mecbur olduğu için de işini bırakamıyordur. İş hayatında her gün türlü huylarda kimselerle yaşadığı zorluklar nedeni ile işinden yorulmuş hayatından da bezmiştir.

Rüyada belediye başkanı görmek bir de şöyle tabir edilir. Gönlü bol ve mütevazı kişiye işaret ettiği söylenir. Bu kişi elindekini paylaşmayı bilen, hak yolunda gönülden ve seve seve iyilik yapan kimsedir. Bu güzel huyları sayesinde herkesin önünde saygıyla eğildiği kimse olarak tasvir edilir.

Rüyada Belediye Başkanı ile Konuşmak

Fikir çatışmaları, büyük anlaşmazlıklar ve ayrılıklar olarak değerlendirilir. Rüya sahibi sevdiği kimselerle yaşayacağı karmaşa ve kavgalar nedeni ile çok sevdiği bu kişilerle istemeyerek de olsa yollarını ayırmak zorunda kalacaktır. Çünkü rüya sahibine başka çare kalmayacak demektir.

Rüyada Belediye Başkanı Olmak

Rüya sahibinin çevresinde kendisinden, işinden ya da davranışlarından dolayı memnun olmayan kimseler olduğu anlamına gelir. Rüya sahibinin bu konuda kapısına sürekli insanlar geldiği ve bu nedenle de başının çok ağrıdığı yorumu yapılır.

Rüyada Belediye Binası Görmek

Rüya sahibinin çevresindeki kişiler tarafından ne istediğini bilmeyen kişi olarak algılandığı anlamına gelir. Rüya sahibinin iyi niyeti çevresindekiler tarafından ya anlaşılamamaktadır ya da yanlış anlaşılmaktadır. Bir başka rüya tabirine göre de, rüya sahibinin ülke yönetimine soyunmaya niyeti olduğuna delalet ettiği söylenir.

Rüyada Belediye Otobüsü Görmek

Rüya sahibinin uzun zamandır uzak kaldığı ortamlara girmesine ve keyifli zaman geçirmesine delalet eder. Rüya sahibi bir süredir kendi kendisi ile yaşıyor ve kalabalık ortamlardan kaçınıyor olması nedeniyle artık insan içine girmek istiyor demektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Belediye Başkanı Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. semra (26 Şubat 2014 saat: 11:48)

    Merhaba ruyamda kendi ilcemin belediye başkanı ile konusuyordum.sonra eşimle gezmeye gidiyormusuz esim suraya ugrayalim toplantı var dedi arabadan indik salona girdik Başbakan gelmiş çıkışta bir adam oğlagı yere yatırmıs Başbakan çıkarken kesecekmis.iceri girdik Başbakan ın yanina oturdum eşi ve sağlık bakanida vardı onlara derdimi anlatmaya çalıştım ama pek dinlemek istemediler yanlarından ayrıldım eşi ve diğer kadınları takip ettim bu sefer yanımda annem vardı yemekhane ye girdik onlar yemeklerini almıştı bende siraya girdim corba ve bol etli yemek aldım annem daha alamamış tı gözüm annem deydi yemeğini alabilecekmi diye sonra uyandım. Buarada o salonda sayılı kişiler vardı halktan sadece biz vardik.(ben hemsireyim)simdiden teşekkür ediyorum

  2. beyza (19 Ocak 2014 saat: 13:23)

    Ruyamda bir kamu kurumunda calisan arkadasimi ziyarete gitmistim ayni zamandada arastirmam gereken bir konu vardi. Arkadasim beni belediye baskan yardimcisinin karisina yonlendirdi kadinda konuya tam hakim olmadigini soyledi ve baskan yardimcisi olan kocasinin yanina goturdu. Baskan yardimcisi bana konuyu izah etti ve benimle yurumek istedigini soyledi bende daha fazla bilgi alabilmek adina kabul ettim. Sonra yurudugumuz esnada benim elimi tuttu skica ve gozlerime bakti asik olmus gibi ben elimi cektim o birdaha tutttu ve uyandim. Daha once bu tarz bir ruya gormedigim icin neye yormam gerektgini bilemedim. Nedir ki ruyamin anlami? Sevgilerimle simdiden tesekkur ederim. Iyi calismalar.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,