RuyaTabirleri.com

Rüyada Belediye Otobüsü Görmek

Rüyada belediye otobüsü görmek, sosyalleşmek isteyen rüya sahibinin bir arkadaşı vasıtası ile sık sık yeni insanlarla tanışıp eğlenceli toplantılara gireceğini, aile içinde de huzurla beraber muhabbetin de artacağını ve kişinin özel yaşamındaki mutluluğun iş yaşamına da yansıyacağını bildirir. Belediye otobüsü kısa seyahatlere de işaret ettiği gibi, eğlenceli vakit geçirmek ve yeni bilgiler edinmek anlamına da gelir. Yabancı kişilerle kurulan arkadaşlıkların kişinin ufkunu genişleteceğini, yeteneklerini sergilemek konusunda çok sayıda fırsat ele geçireceği gibi, iş anlamında da göze gireceği ve amirlerinin büyük beğenisini toplayacağı şeklinde de yorumlanır. Kalabalık bir ortamda çalışmak ya da uzun iş saatlerine de tabir olur.

Rüyada Belediye Otobüsüne Binmek

İş ve kariyer konusunda alacağı yeni kararlar sayesinde kişinin geleceğini çok daha parlak bir şekilde kuracağını, ailesinin kendisine verdiği destekle beraber korkusuzca yeni atılımlarda bulunacağını ve bekar olanlar için, kendileri gibi kariyere önem veren ve maddi olarak tüm sorunlarını çözmüş, rahat ve konforlu bir hayat süren eş sahibi olacaklarını bildirir. Belediye otobüsü aynı zamanda çapkın olan kişilerin sürekli bir ilişki kurmayacaklarını ve genellikle kısa ilişkiler yaşamalarından dolayı bir süre sonra duygusal açıdan kendilerini kötü hissedeceklerini de alamet eder.

Rüyada Belediye Otobüsünden İnmek

Güzel bir iş hayatına sahip olan rüya sahibinin yaşayacağı bir aksilik ya da kaza sonrasında iş ile ilgili tüm projelerine ara vermek zorunda kalacağına, sosyal hayatından geri kalarak yalnız bir hayat süreceğine, hayallerine bir süre de olsa ara vermek zorunda kalarak hedef değişikliğine gideceğine alamet eder.

Rüyada Belediye Otobüsü Görmenin Psikolojik Yorumu

Değer görmek için çabalayan ve her ortamda kendisini ön plana atarak daha da önemli biriymiş gibi görüntü vermek isteyen kişilere, egolarını tatmin edemeyen ve her daim başkalarına gereksiz yere üstünlük taslamaya çalışan kimselere alamettir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Belediye Otobüsü Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Özlem (26 Kasım 2016 saat: 14:06)

    Sevgilim ile otobüs durağında bekliyorken ben başka tarafa bakarken sevgilimde otobüse biniyor benim arkasından geldiğimi sanıyor ama ben yetişemeden kapı kapanıyor ve otobüs hareket ediyor ben kalıyorum birbirimize baka baka otobüs hareket ediyor ben kalıyorum durakta kendi kendime durdura bilirdi otobüsü inebilirdi derken uyanıyorum.(yorumlarsanız rüyamı sevinirim teşekkür ederim.)

  2. Elif ozkozkan. (21 Kasım 2016 saat: 04:53)

    Sevgilimin benim onun arkasından iş çevirmem onunda beni işletmesi bi hayli yüksek derece zordu bi otobüsteyim annemle gidiyorum otobüsün önüne transit geldi benim eski patronum elemanlarını aldı beni almadı ve hızlı otobüste inip kendi arabasıyla basıp gitti ne anlama geldiğini söyler misin iz ..

  3. sibel (24 Nisan 2016 saat: 16:21)

    Rüyamda belediye otobüsünü gördüm e otobüse İki kızımla birlikte girdim elimizde poşetlerle birlikte elbiselerimiz ve sonra otobüs şoförü ile konuştum otobüs şoförü Yurtdışından geldiğini söyledi ve sana yardım ederim dedi Bu benim Ana mesleğim değil ben burada şoför olarak başladım dedi �ki kızımla birlikteydik poşetlerimiz yırtılmıştı Otobüsün içinde poşet aramaya başlıyordum ve buldum poşet elbiselerim Onun içerisine koydum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,