RuyaTabirleri.com

Rüyada Belge Görmek

Rüyada belge görmek, genel anlamı itibariyle gerçek anlamda çağrıştırdığı şeylerle tabir edilir. Rüya sahibinin ya da onun yakın çevresindekilerin kâğıt üzerinde gerçekleşecek ve meşruluğu resmi kurumlarca onaylanacak işlerinin varlığına alamet eder. Rüyada belge görmek aynı zamanda insanların en özel günlerini ve yaşadıkları en güzel duyguları insanlarla paylaşacaklarına ve onları mutluluklarına ortak edeceklerine alamet eder.

Rüyada Resmi Belge Görmek

Rüyada resmi belge görmek, belge görmekle benzer şekilde tabir edilir ve rüya sahibinin kendisini çok mutlu edecek bir gelişmenin yaşanacağına işaret eder. Kişi, uzun zamandır sabırla beklediği ve umutlandığı bir işinden yana olumlu sonuç alacak demektir.

Rüyada Takdir Belgesi Almak

Rüyada takdir belgesi almak, rüyayı gören kişinin sahip olduğu yeteneklerin farkına varılacağına, ona ön ayak olacak kişilerin karşısına çıkacağına ve elinden tutup onu başarıya taşıyacaklarına alamet eder. Kişi bu sayede çok önemli işler yapmayı başaracak ve hayatı boyunca mutlu olacaktır.

Rüyada Klasör Görmek

Rüyada klasör görmek, hayırlara işaret etmez ve rüya sahibinin para ve zaman harcadığı işlerin kendisine fayda getiremeyeceği, kişinin beyhude yere emek harcamış olacağı ve hayal kırıklığı yaşayacağı anlamına gelir.

Rüyada Tapu Görmek

Rüyada tapu görmek, kişinin maddi anlamda bir getiri elde edeceği şeklinde tabir edilir. Rüya sahibinin kendisine ait bir variyeti olacağına ve bunun maddi anlamda kendisine güç katacağına delalet eder.

Rüyada Dilekçe Görmek

Rüyada dilekçe görmek, kişinin içine düştüğü çıkmazdan kurtulacağına, önünün açılacağına, yollarına çok hayırlı ve büyük kısmetlerin çıkacağına, altına imzasını attığı işlerin kendisine başarı ve kazanç getireceğine rivayet edilir.

Rüyada Dilekçe Yazmak

Rüyada dilekçe yazmak,  dünya işlerinden yana sevindirici gelişmeler yaşamaya ve hem manevi hem de maddi getiri elde etmeye yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,