RuyaTabirleri.com

Rüyada Benek Görmek

Rüyada benek görmek, çok farklı anlamlar taşır. Nerede görüldüğüne ve büyüklüğüne göre anlamı değişir. Kişi elinin üstünde siyah, küçük bir benek görürse, hayatı boyunca unutmayacağı hoş bir sürprizle karşılaşacağı anlamına gelir. Aynı zamanda kendisine yapılan hayati bir iyilik karşısında birine ömür boyu duyulacak minnet manasındadır. Yüzünde benek görmek çok kısmetli biri olunduğunu bildirir ve kişi bekarsa birden fazla kişinin kendisine talip olacağını, bu dönemde evine çok sayıda görücü geleceğine işarettir. Elde veya yüzde çok sayıda benek görmek ise, kısmet, rızkın çokluğu, maddi açıdan sıkıntısız bir hayat sürmek demek olduğu gibi, mal varlığının da artacağını ifade eder. Açık renk benek görmek, henüz hayal edilen hayata kavuşulamayacağını veya sonuç beklenen bir işten haber çıkmayacağını, bekarlar için söz veya nişan yapılacağını tabir eder.

Rüyada Benekli Hayvan Görmek

Sırtında benekleri olan kuzu görmek, erkek evlat sahibi olmak veya evladını vatani görevine uğurlamak anlamına gelir. Aynı zamanda yetişkin çocukları olanların aniden gelişen evlilik hazırlıklarına girişeceklerini, çocuklarının mürüvvetlerini görmekten dolayı duygulanacaklarını ifade eder. Benekli hayvan genel olarak evlat veya torun haberi almak, kişiyi sevince boğan gelişmeler yaşamak şeklinde tabir edilir.

Rüyada Benekli İnek Görmek

Geçimin iyi olacağını, ev içindeki her türlü sorunun yakın zamanda çözüleceğini ifade eder. Evlatlarıyla ilgili sorun yaşayanların yüz güldürücü haberler alacaklarını, çocuklarıyla daha iyi iletişim kuracaklarını bildirirken, mal varlığının artacağını, yeni bir ev veya araba sahibi olunacağını, bayanlar için babalarından kalan bir mirasa sevineceklerini işaret eder.

Rüyada Benek Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin şu sıralar bir soruna yönelik çözüm üretmeye çalıştığını ifade eder. Rüya sahibinin kafasını kurcalayan bir durum olduğuna, bu konuyu kimseye açmadığı gibi, kendi içinde tahlil etmeye çalıştığına dair bilgi verir. Ufak bir meseleyi büyütmek, gereksiz mevzular üzerinde fazlaca kafa yormak anlamına da gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!