RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Benzin Almak

Rüyada benzin almak, morali bozuk olan veya yaşadığı olumsuzluklar neticesinde içine kapanan kişilerin iyi bir haber alarak sevineceklerine ve yarım kalan işlerini halledip, sorunlara daha kalıcı çözümler bularak yollarına devam edeceklerine alamet eder. Hem yakın çevreden görülecek desteğe, hem de iş konusundaki pürüzlerin ortadan kalkmasına yorumlanırken, maddi kaygıların hafifleyeceği bu dönemde alım gücü yükselen rüya sahibinin yeni projelere adım atacağına işarettir. Kendi arabasına benzin alan kişiler işlerini büyütür veya kendilerine ait bir iş yeri açarak çok daha kazançlı bir sürece dahil olurlar. Başkasının arabasına benzin almak ise yapılan işe ortak almak, başka bir şirketle birleşerek güç birliği yaparak daha da büyümek anlamına gelir.

Rüyada Benzin Azalması

Hızlı bir yaşam sürdüren kişilerin zaman zaman ekonomik olarak durumlarını zorlayan kararlar aldıklarına veya harcama yaptıklarına alamet eder ve ödemelerde aksaklıklar meydana geleceği konusunda uyarıcıdır. Aile içinde yapılan harcamalarda dikkatli davranılmadığını, özellikle gereksiz veya aşırı lüks alışverişler yapmak nedeni ile borçlanılacağını ifade eder. Ticari konularda anlaşma yapmak ya da işi büyütmek, ortaklıklar kurmak anlamında acele edilmemesi gerektiğini, enine boyuna düşünmeden atılacak adımların netice olarak kişiyi memnun etmeyecek şekilde sonuçlanacağını bildirir.

Rüyada Benzinlik Görmek

İşe güce fazlaca vakit ayırmak ya da daha fazla para kazanmak için hırsla çalışmak sonucunda kişinin yorgun düşebileceğini, mutlaka kendisine zaman ayırarak en azından dinlenebileceği bir süre boyunca tatil yapmasının iyi geleceğini delalet eder. Benzinlik aynı zamanda yoğun bir para akışı demektir ve yapılan işte uzun yıllar boyunca rahat edecek, yeni mallar alınacak kadar para kazanılacağını ifade eder.

Rüyada Benzin Almanın Psikolojik Yorumu

Geleceğe yönelik pek çok plan yapıldığını ve sürekli olarak kendisini hedeflerine odaklanmaya yönelten kişilerin var olan hayatlarını daha nitelikli hale getirmek adına çabaladıklarını gösterir. İş ve özel hayat arasındaki dengenin doğru kurulduğuna, kişinin kendisine zaman ayırmayı ihmal etmediğine dikkat çeker.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!