RuyaTabirleri.com

Rüyada Benzin Görmek

Rüyada benzin görmek, tembellik ve miskinlik etmeye, rahatına düşkün olup bütün gün yan gelip yatmaya, keyif ve eğlence peşinde koşmaya ve para harcama merakına tabir edilir. Rüya sahibinin şu sıralar hazırdan yiyeceğine, elindekini de bitireceğine işaret eder. Kişi sonradan çok zor durumda kalacak, eli darlığa düşecek demektir. Rüyada benzin görmek, zevk ve eğlence düşkünü insanlara tabir edilir.

Rüyada Benzin Doldurmak

Rüyada benzin aldığını gören kişi, elindekinin kıymetini bilmeyen ve anlamayan bu nedenle de sudan bahanelerle onları yitiren kimsedir. Kişi, her zaman ele geçmeyecek kısmetleri ve şansı sırf rahatlığı nedeniyle kaybedecek sonradan da çok hayıflanacaktır.

Rüyada Benzin Döküldüğünü Görmek

Rüyada benzin döküldüğünü görmek maddi zarara uğramaya ve para kaybetmeye işaret eder. Rüya sahibinin ayağını yorganına göre uzatmaması ve hesabını iyi yapmaması nedeni ile büyük bir gelir kaybedeceğine delalet eder.

Rüyada Benzin İstasyonu Görmek

Rüyasında benzin istasyonu gören kişinin şansı ve kısmeti açılacak demektir. Rüya sahibi kazançtan ve işten yana daha iyisine sahip olacak,  gelirini arttırmanın yeni yollarını bulacaktır diye tabir edilir.

Rüyada Benzin İçmek

Rüyasında benzin içtiğini gören kişi, zengin, soylu, ünlü ve makam sahibi bir kimsenin yardımı ile kazanç ya da iş sahibi olacak, bu kişinin eli hep üzerinde olacağı için artık hayatta sırtı yere gelmeyecek demektir.

Rüyada Benzin Bidonu Görmek

Rüyada benzin bidonu görmek, rüya sahibinin hatırı sayılır bir sermaye ile küçük bir işe gireceğine, zarar ettiğini düşünürken bu işten kat be kat gelir elde edeceğine delalet eder. Kişi, bu girişimden yana büyük kar sağlayacaktır.

Rüyada Benzin Bitmesi

Uğursuzluk ve şanssızlık yaşanacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin başının sıkışacağı bu nedenle zorlanacağı ve sıkıntıya düşeceği günler geçireceğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Benzin Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Fazlı (21 Ekim 2015 saat: 21:51)

    Rüyamda iki kola şişesinde benzin birer kırmızı poşet içinde beş litrelik su şişelerine sürterek geçen iki idareciyi gördüm bana bir tanesi insanlar gece gündüzalışıyor bazılarıda bunu mahvediyor dedi ve uyandım başkada yazacak yok

  2. Zarife (29 Ocak 2015 saat: 19:05)

    Arabamın benzini bitiyor ben arabayı bi yere park etmeye çalışıyorum. Işyerindeki müdürümü görüyorum yanında öğrenciler var ben arabayı zor park ediyorum. Tarlalar gibi yerler var toprak yol da bi yere park etmeye çalışıyorum. Sonra iş yerindeki bi ablamı görüyorum. O ablada tayini çıktı başka bi İLE gitti.

  3. Yadigar (09 Aralık 2014 saat: 14:24)

    Abi’m dediğim birinin iki adam yollayıp benzin bidonuyla beni etrafındaki herşeyi yakma talimatını vermiş bende tanımadığım bi kızla kaçıyorum kız bana uyuşturucu veriyor kızın abisi keleşle çıkıp kızı alıp gidiyor ben tek kalıyorum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,