RuyaTabirleri.com

Rüyada Benzin Görmek

Rüyada benzin görmek, tembellik ve miskinlik etmeye, rahatına düşkün olup bütün gün yan gelip yatmaya, keyif ve eğlence peşinde koşmaya ve para harcama merakına tabir edilir. Rüya sahibinin şu sıralar hazırdan yiyeceğine, elindekini de bitireceğine işaret eder. Kişi sonradan çok zor durumda kalacak, eli darlığa düşecek demektir. Rüyada benzin görmek, zevk ve eğlence düşkünü insanlara tabir edilir.

Rüyada Benzin Doldurmak

Rüyada benzin aldığını gören kişi, elindekinin kıymetini bilmeyen ve anlamayan bu nedenle de sudan bahanelerle onları yitiren kimsedir. Kişi, her zaman ele geçmeyecek kısmetleri ve şansı sırf rahatlığı nedeniyle kaybedecek sonradan da çok hayıflanacaktır.

Rüyada Benzin Döküldüğünü Görmek

Rüyada benzin döküldüğünü görmek maddi zarara uğramaya ve para kaybetmeye işaret eder. Rüya sahibinin ayağını yorganına göre uzatmaması ve hesabını iyi yapmaması nedeni ile büyük bir gelir kaybedeceğine delalet eder.

Rüyada Benzin İstasyonu Görmek

Rüyasında benzin istasyonu gören kişinin şansı ve kısmeti açılacak demektir. Rüya sahibi kazançtan ve işten yana daha iyisine sahip olacak,  gelirini arttırmanın yeni yollarını bulacaktır diye tabir edilir.

Rüyada Benzin İçmek

Rüyasında benzin içtiğini gören kişi, zengin, soylu, ünlü ve makam sahibi bir kimsenin yardımı ile kazanç ya da iş sahibi olacak, bu kişinin eli hep üzerinde olacağı için artık hayatta sırtı yere gelmeyecek demektir.

Rüyada Benzin Bidonu Görmek

Rüyada benzin bidonu görmek, rüya sahibinin hatırı sayılır bir sermaye ile küçük bir işe gireceğine, zarar ettiğini düşünürken bu işten kat be kat gelir elde edeceğine delalet eder. Kişi, bu girişimden yana büyük kar sağlayacaktır.

Rüyada Benzin Bitmesi

Uğursuzluk ve şanssızlık yaşanacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin başının sıkışacağı bu nedenle zorlanacağı ve sıkıntıya düşeceği günler geçireceğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: