RuyaTabirleri.com

Rüyada Benzin İstasyonu Görmek

Rüyada benzin istasyonu görmek, tehlikeli düşünceler içinde olmak, kalpten istenilse de kişi için riskleri olan bir durumun gerçekleşmesi için çaba sarf etmek manasına gelir. Rüya sahibinin kendisine hakim olmakta güçlük çekeceği zamanlar yaşayacağını, bu zayıflığından faydalanmak isteyen kişilerin ortaya çıkacağına ve özellikle kişi bekar ise kötü niyetli kadınların oyuncağı olacağına yorumlanır. İyi kalpli olmasına rağmen, karşısına çıkan herkese güvenen kişinin ne yazık ki pek çok maddi kayıp yaşayacağını ve aynı zamanda manevi açıdan da kendisini kötü hissetmeye başlayacağını, giderek ailesi de dahil olmak üzere, sevdiği pek çok kişinin kendisine yalan söylediğini düşündüğünden işlerin daha da karmaşık hale geleceğine tabir edilir.

Rüyada Benzin İstasyonu İşletmek

Paraya olan düşkünlük yüzünden kişinin istemese de yapmak zorunda kalacağı işler olacağını, ailesinin hoşuna gitmeyeceğini veya kendisini fazlasıyla eleştireceklerini bildiğinden onlara hiçbir şey söylemeden bambaşka bir hayatı gizlice yaşamaya çalışmak demektir. İkili bir yaşama sahip olmak manasına geldiği gibi, toplum tarafından asla hoşa gitmeyen ve onaylanmayan mesleklerle uğraşmanın, kirli paralar kazanmanın, hayatını sürekli riske atmanın ve gereksiz maceralarla yaşamını harcamanın işaretidir.

Rüyada Benzin İstasyonu Satmak

Kendisine ait benzin istasyonunu sattığını gören kişi başına bela açan işlerden temelli kurtulur. Temiz ve hayırlı işler yapmak manasına da gelen rüya, özellikle rüya sahibinin vereceği bir kararın bundan sonraki hayatını müspet şekilde değiştireceğini, bozuk ailevi ilişkilerini de bu sayede düzelterek, çok daha medeni ve normal bir hayat sürmek için mücadele vereceğini, tabir eder.

Rüyada Benzin İstasyonu Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişiyi gaza getiren, söylediği sözlerle aklını çelen ve sağlıklı düşünmesini engelleyen insanların varlığına yorumlanır. Özellikle karar aşamasında olan kişiler kendileri için doğru olanın ne olduğunu bir türlü tayin edemedikleri için sıkıntı yaşarlar ve bu yüzden psikolojileri yıpranır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!