RuyaTabirleri.com

Rüyada Berber Görmek

Rüyada berber görmek, çok güzeldir. Bu rüya, hayırlı ve mutluluk verici gelişmelerin yaşanacağına tabir edilir. Rüya sahibinin hayatında köklü ve muazzam olaylar meydana gelecek, hayatı bir anda kendisine mutluluk verecek yönde değişecektir. Şansın ve bahtın açık, geleceğin de parlak olacağına tabir edilir. Rüyada berber görmek, rüya sahibinin meslek hayatında zirveye çıkacağına ve sarsılmaz bir yer edinip kariyerini güçlendireceğine işaret eder. Rüya sahibi, ömür boyu tepesinde olacağı ve çok önemli işlere imzasını atacağı bir koltuğu oturacak demektir.

Rüyada Berber Dükkânı Görmek

Rüyada berber dükkânı görmek, rüya sahibinin özveri gösterip, tatilinden ve uykusundan fedakârlık yaparak çalışmasının karşılığını hak ettiği şekilde alacağına işaret eder. Rüya sahibi dişi ve tırnağı ile çabalayarak ve kazıyarak, çok önemli işlerin başına getirilecektir diye yorulur.

Rüyada Berber Olmak

Rüyada berber olmak, rüya sahibinin gereksiz endişe, kuruntu ve korkularından kurtulacağına, kafasının rahat edeceğine, huzurunun da yerine geleceğine tabir edilir. Kişi, içini kemiren tüm kötü duygu ve düşüncelerinden arınacak, keyfi ve ağız tadı yerine gelecek, hop oturup hop kalkan ruh halinden kurtulacaktır.

Rüyada Berbere Gitmek

Rüyada berbere gittiğini görmek, uğursuzluk olarak yorumlanır. Rüya sahibinin başında dönüp duran kara bulutlara işaret eder. Hayatı zorlaştıracak, kişinin önünde engel olarak duracak, rüya sahibini günlük hayatından bir süre alı koyacak tatsız bir olayın yaşanacağına ve bu nedenle bir süre sıkıntı yaşanacağına yorulur.

Rüyada Berberde Tıraş Olmak

Rüyada berberde tıraş olduğunu gören kişi, kendi adına iyi ve doğru kararlar alamayacak ve hayatının akışını olumlu yönde değil olumsuz yönde değiştirecek demektir. Kişi, mantığı değil duygularıyla hareket ederek adım atacak ve çektiği zahmeti daha da arttıracak diye yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!