RuyaTabirleri.com

Rüyada Bere Görmek

Rüyada bere görmek, canlanmaya, tazelenmeye, hayat ve moral bulmaya işaret eder. Rüya sahibinin yaşam enerjisinin ve isteğinin artacağına, yarınlara olan bakış açısının olumlu yönde değişeceğine ve geleceği ile ilgili olarak yeniden umut etmeye başlayacağına tabir edilir. Hayal kırıklıklarının, üzüntünün ve kederin arkada kalacağına, bundan sonra her şeyin daha iyi olacağına, hayatın yoluna girmeye başlayacağına ve güzel günlerin çok yakında olduğuna delalet eder.

Rüyada Bere Takmak

Rüyada bere takmak, rüya sahibinin kendine dert edindiği ve kafasını kemirip duran kaygılarının ne kadar yersiz ve anlamsız olduğunu fark edeceğine tabir edilir. Huzur bulmaya, kafa dağıtmaya, rahatlamaya, keyfe ve eğlenceye kavuşmaya işaret eder. Kişiyi üzen ve karamsarlığa sürükleyen her türlü korkuların bitmesi anlamına gelir.

Rüyada Siyah Bere Görmek

Rüyada siyah bere görmek de siyah bere takmak da aynı şekilde tabir edilir ve iyi şekilde yorumlanmaz. Can sıkıntısına, moral bozukluğuna ve rüya sahibinin sinirlerinin ok kadar gergin olacağı günlere işaret eder.

Rüyada Kırmızı Bere Görmek

Rüyada kırmızı bere görmek, çok hayırlı anlamlara gelir. Rüya sahibinin hayallerine kavuşacağına, dileklerinin kabul olacağına ve ayrı kaldığı kişilere kavuşup hayatının belki de en mutlu dönemini yaşayacağına yorulur.

Rüyada Mavi Bere Görmek

Rüyasında mavi bir bere gören kişinin kafasında gitmek istediği bir yer olduğuna tabir edilir. Bu yol keyif için çıkılacak olan ve kişiye kendini çok iyi hissettirecek, tüm stresini ve üzüntüsünü unutturacak temiz ve hayırlı bir yol olarak ifade edilir.

Rüyada Yeşil Bere Görmek

Rüyada yeşil bere görmek ya da yeşil bere taktığını görmek, rüya sahibinin hak olandan hiçbir vakit vazgeçmeyeceğine, hak olmayana da hiçbir zaman göz dikmeyeceğine işaret eder. İmanlı bir kimse ile değerlendirilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!