RuyaTabirleri.com

Rüyada Berrak Su Görmek

Rüyada berrak su görmek, rüyayı gören kişinin, sağlığının yeteri kadar iyi olacağına, uzun bir süre boyunca herhangi bir hastalık yüzü görmeyeceğine ve çok rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine alamet eder. Aynı zamanda, yaşanan sıkıntıların son bulacağına, uzun zamandan beri çalışma hayatında görülen parasal sorunların aşılacağına ve uğranılan zararın geri kazanılacağına işaret eder.

Rüyada Berrak Su Aktığını Görmek

Gerçekleştirilen projeler sayesinde çok büyük başarı kazanmaya, kazanılan başarının yöneticiler tarafından takdir edilip terfi ile ödüllendirilmesine ve çok büyük kazanç elde etmeye delalet eder.

Rüyada Berrak Su İçmek

İş hayatında gerçekleştirilen başarılar sayesinde çok büyük miktarda para kazanıp refah içinde ve mutlu bir hayat sürüleceğine yorumlanır. Ayrıca, çok hayırlı ve güzel günlerin yaşanacağına tabir eder.

Rüyada Berrak Su Birikintisi Görmek

Çok hayırlı ve güzel günler görüleceğine, çok mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine, çok sağlıklı olunacağına, parasal sıkıntıların son bulacağına ve borçların kapatılacağına alamet eder.

Rüyada Berrak Su ve Balık Görmek

Sağlık ile ilgili herhangi bir sorun olmadığına, çok huzurlu ve rahat günler yaşanacağına ve çok hayırlı işler ve hayırlı kısmetler ile karşılaşılacağına yorumlanır. Aynı zamanda, çok sevindirici haberlerin geleceğine tabir eder.

Rüyada Berrak Suda Yılan Görmek

Parasal sorunların son bulması ile çok mutlu olunacağına ancak rüyayı gören kişinin etrafında ailenin huzurunu bozmak ve aile bireylerinin arasını açmak isteyen bir kişinin bulunduğuna ve dikkat edilmezse eğer amacına ulaşacağına delalet eder.

Rüyada Berrak Abdest Almak

Rüyayı gören kişinin, çalışma hayatında çok büyük bir destek alacağına,  bu destek sayesinde ferahlığa çıkacağına, borçlarını ödeyip kurtulacağına ve şimdiye kadar uğradığı zararın açtığı sıkıntıyı kapatacağına tabir eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: