RuyaTabirleri.com

Rüyada Berrak Suda Yüzmek

Rüyada berrak suda yüzmek, herhangi bir aksiliğin, sıkıntının yaşanmayacağı güzel günlerin kapıda olduğunu, eve gelen müjdeli haberlerle kişinin tüm havasının bir anda değişeceğini bildirir. Her anlamda feraha kavuşmak demektir ki, özellikle hasta kimseler için şifa habercisidir. Mal satışı düşünenler için en doğru zamanda olunduğunu bildirirken, aynı zamanda mal almak isteyenlerin de bütçelerine uygun, gönüllerinden geçen fırsatlar yakalayacaklarına yorumlanır. Sağlıklı ve zinde şekilde çalışma hayatına adapte olan rüya sahibinin çıkacağı kısa ama birden fazla yolculuğun her açıdan mutluluk verici olacağını ifade eder. Karmaşa veya stres dolu zamanlar geçirenlerin, bu sıkıntılara neden olan kişileri ve olayları daha net göreceklerini, özellikle arkalarından dönen tüm dolapları ortaya çıkaracaklarını ve aynı zamanda kendilerine yalan söyleyen, arkalarından konuşan kişileri fark ederek, onları hayatlarından çıkaracaklarını delalet eder.

Rüyada Berrak Su Görmek

Berrak su görüp içen kimselerin ömürleri uzar ve hastalıktan kurtulurlar. Sürahide berrak su görmek iş meselelerinde çözüme ulaşmak ve sıkıntılı bir konuda uzlaşma sağlamak demektir. Evin içinde çeşmeden akan berrak su hanedeki herkesin birbiri ile iyi geçimini temsil eder. Bir dağdan akan berrak su ise başına ne gelirse gelsin rüya sahibinin daima ayağa kalkacak gücü kendisinde bulacağını ve daima başını dik tutacağını, her konuda kendine güveninin artacağını işaret eder.

Rüyada Berrak Suda Boğulmak

Hayırlı bir rüyadır ve bolluğun, bereketin kişinin hayatından asla eksik olmayacağını, hangi işe girerse girsin başarı elde edeceğini, tüm hayallerine kavuşacağını tabir eder. Her anlamda ferahlığı, mutluluğu ve huzuru yakalayacak olmanın müjdesidir. Elde edilenlerin, hayal edilenden çok daha fazla olacağını tabir eder.

Rüyada Berrak Suda Yüzmenin Psikolojik Yorumu

Aile ve akraba meselelerinin kişinin hayatının merkezini oluşturduğunu, evini, aile yaşamını düzene oturttuğunda her anlamda kendisini rahatlamış ve huzur dolu hissettiğini tabir eder. Her şeyin başına aile saadetini koymanın ve mutluluğu onlarda bulmanın işaretidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!