RuyaTabirleri.com

Rüyada Beşibirlik Görmek

Rüyada beşibirlik görmek, rüyayı gören kişinin şansının, bahtının açık, kısmetlerinin de bol olacağı anlamına gelir. Rüya sahibi kendisine atılım yaptıracak, zafer ve başarı getirecek işlere girecek, bolluk, bereket getirecek adımlar atacak ve hayal ettiği rahat hayata kavuşacak demektir. Gelecek günlerin çok verimli, hayırlı ve güzel olacağına, sıkıntıların, dertlerin ve zorlukların da biteceğine yorulur.

Rüyada Beşibirlik Altın Görmek

Rüyada beşibirlik altın görmek de, tıpkı beşibirlik görmek gibidir. Hayırlı ve uğurlu olacak kararlar almaya, yeni projelere atılmaya, ticarette kazanç ve bereket getirecek yollara girmeye ve kar elde etmeye alamet eder. Rüya sahibinin sermayesini arttıracak işler yapacağına delalet eder.

Rüyada Beşibirlik Bulmak

Rüyayı gören kişi için adeta sürpriz denilebilecek bir gelişme yaşayacağına bu durumun da hem özel hem de sosyal hayatını olumlu yönde etkileyeceğine, dertlerini unutmasına, gözyaşını silmesine ve elinin de darlıktan kurtulmasına vesile olacağına işaret eder. Variyet elde etmeye ve lüks içinde olmaya tabir edilir.

Rüyada Beşibirlik Takmak

Rüyayı gören kişinin çok istediği bir arzusunun yerine geleceğine ve daha önce hiç olmadığı kadar mutlu olacağına ve hayatı boyunca gülmesi için en büyük sebep sayılacak bir kazanım elde edeceğine delalet eder. Rüya sahibinin bir duasının kabul olacağına ya da dileğinin gerçekleşeceğine yorulur.

Rüyada Beşibiryerde Görmek

Mertebe sahibi olmaya, yükselmeye, ilerlemeye, saygınlık elde etmeye ve rakipsiz kimse haline gelmeye rivayet edilir. Rüya sahibinin elini attığı işlerde muvaffak olacağına, üstünlük elde edeceğine ve ticaret hayatında tanınır kişi olacağına alamet eder. Rüya sahibinin özellikle de meslek hayatının en parlak günlerini geçireceği ve maddi, manevi olarak güçleneceği, çevre edineceği ve büyük bir varlık elde edeceği anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!