RuyaTabirleri.com

Rüyada Beşik Görmek

Rüyada beşik görmek herkes için mutlaka iyi bir olaya ya da hayırlı bir menfaate delalet eder. Hasta kimseler için deva bulup sağlına geri kavuşmaya, borçlu kişiler için borcunu ödemeye, alacaklı kişiler için alacağın tahsil etmeye, darlıkta olanlar için bolluğa kavuşmaya tabir edilir.

Rüyada beşik görmek anne için bebek hayali kurmak, evli olmayan kişi için güzel bir evlilik yapma arzusu taşımak şeklinde de tabir edilir. Beşiğin dolu olması yani içinde bir bebeğin olması kişinin başındaki kara bulutların dağılması anlamına gelirken boş beşik ve boş beşiğin rüya sahibi tarafından sallanması büyük musibetler yaşamak şeklinde ifade edilir. Rüyada beşik gören kişinin düşmanlarının da çok olduğu yorumu yapılır. Rüya sahibi sürekli bu düşmanlarla uğraşmak zorunda kalacak demektir.

Rüyada Beşik Kurmak

Rüya sahibi için hayırlı gelişmeler şeklinde tabir edilir. Rüya sahibinin hayallerinin gerçekleşeceğine, mutluluğunun ve huzurunun da yerine geleceğine işaret eder.

Rüyada Beşik Sallamak

Rüyada içinde bebek olan bir beşiği sallamak, şans ve uğur, içinde bebek olmayan bir beşiği sallamak kısmetsizlik ve şansızlık demektir.

Rüyada Beşik Almak

Hayırlı bir yuvaya ve hayırlı evlatlara sahip olmaya duyulan özleme ya da arzuya yorulur. Rüyasında beşik aldığını gören kişinin gönlünde kız evlat sahibi olmak varsa kızı, erkek evlat sahibi olmak varsa oğlu olur.

Rüyada Beşik Kırılması

Rüya sahibinin alacağı acı bir habere işaret eder. Bu acı haber muhtemelen evlatlarından ya da hane halkından birine ait olacak demektir.

Rüyada Beşik Kertmesi Görmek

Rüya sahibinin tüm dertlerini ve sorunlarını unutmasını sağlayacak kadar güzel insanlarla karşılaşması anlamına gelir. Rüyasında bir beşik kertmesi olduğunu gören kişi müjdeli haberler alacak ve hayatı yolunda gidecek demektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Beşik Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. dilek (13 Ocak 2014 saat: 11:20)

    merhaba ismim dilek. rüyamda bir beşikte kendi bebeğimi salladığımı ve sonrasında bebeğimi emzirdiğimi gördüm. bebek çok iştahlı içiyordu sütü. sütüm boldu. gögüslerimde öok güzeldi. sırayla iki gögsümdende süt içti bebek. gerçek gibiydi rüyam. kalktığımda gögüslerimde bir ağırlık bir ağrı vardı. halan da var şu an. ben evli değilim bu arada. tabirinizi merakla bekliyorum. 27 yaşındayım. teşekkür ederim.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,