RuyaTabirleri.com

Rüyada Beşiz Görmek

Rüyada beşiz görmek, rüyayı gören kişinin uzun bir zamandan beri beklediği, gerçekleştiğinde çok hayırlı gelişmeler doğuracak ve çok büyük kazançlar getirecek bir projenin yakın bir zaman içinde tamama ereceğine, kazanç getirecek büyük işlere girecek olan rüya sahibinin, sevdiği kişileri de yanına alacağına, birlikte daha iyi işlere imza atacaklarına ve işlerinin rakiplerini kıskandıracak kadar iyi bir şekilde ilerleyeceğine alamet eder.

Rüyada Beşiz Bebek Görmek

Rüyayı gören kişinin birbirinden daha büyük ve daha hayırlı bazı işlere gireceğine, bu işlerin hepsinden alnının akıyla çıkacağına, kendisine çok iyi bir hayat kurmak için yeni bir yola gireceğine, yapacağı bazı çalışmalar ile daha iyi işler için çeşitli hazırlığa başlayacağına ve kendisine akıl hocası olacak çok dürüst ve namuslu bir kişi ile bir ortaklığa gireceğine delalet eder.

Rüyada Beşiz Doğurmak

Birbiri ardına gelen üzücü olayların etkisinden yakın bir zamanda kurtulacak olan rüya sahibinin, kimsenin daha önce görmediği ve bilmediği yeteneklerini ortaya koyarak çok ses getirecek ve kendisine hayran bırakacak işlere imza atacağına, bu sayede birçok kişinin dikkatini çekeceğine ve iyi bir kazanç elde edeceğine işaret eder.

Rüyada Beşiz Erkek Görmek

Rüyayı gören kişinin, sorunlarını çok doğru kararlar vererek ortadan kaldıracağına, karşısına çıkan kötü durumları da sevdikleri ile birlikte elele vererek aşacağına, kendisine inanan ve güvenen insanları yarı yolda bırakmayacağına ve bu sayede büyük başarılar yakalayıp çok zengin biri olacağına tabir edilir.

Rüyada Beşiz Erkek Doğurmak

Rüya sahibinin, çok yüksek mevkideki bir kişiden yardım isteğinde bulunacağına, bu sayede kendisini zorlayan sorunlardan ve durumlardan yakın bir zaman içinde sorun yaşamadan kurtulacağına, işlerinde yaşanan sıkıntıları aldığı hayır duaları sayesinde ortadan kaldıracağına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Beşiz Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. rabia (19 Mayıs 2014 saat: 08:08)

    Hemsireyim ve rüyamda besiz erkek bebek doğururken ebeye yardim ediyorum. Gebe kadin ikiz bebek diye geliyor. Ama iki bebekten sonra kadinin hala gebe olduğunu anlıyoruz. Bebekler zor doguyo ama hepsi saglikli oluyor. Ama ben en son doğan bebegi annesine götürürken elimden düşürüyorum ve bebek ölüyor. Bende en büyük bebeği en küçüğü bu diye aileye goturuyorum ve aileye bisey söylemiyorum.

  2. nisa (09 Mayıs 2014 saat: 10:10)

    Ruyamda yurt dışına çıkmak için hazirliklar yapiyrmusum bu sirada kiz kardesim ve babam beni yolcu etmeye gelmiyor fakat annem hamileymis bana gozleme yapmak icin hamur yoguruyor bende onun yaninda annemizliyorum annemin karnina bakip anne bu bebekler ikiz ve erkek diyorum sonra annem bebekleri tutmam icin karnini bana veriyor salona gecip oturacakken bebekler doguyor kolaylikla bes tane ard arda ve hepside erkek

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,