RuyaTabirleri.com

Rüyada Beslemek

Rüyada beslemek, başkalarına yardımı dokunacak kadar maddi anlamda gelişen rüya sahibinin zengin bir hayata sahip olacağına, iş dünyasında hatırı sayılır bir itibara sahip olması nedeniyle sürekli yeni iş teklifleri alacağına, zamanında kurduğu başarılı insan ilişkilerinin gelecekte karşısına pek çok iyi şekilde çıkacağına alamet eder. İslami olarak da kişinin işlediği sevapların büyüklüğüne ve bu sevapların asla karşılıksız kalmayacağına delalettir. Beslenilen canlıya göre anlamı da değişen rüyayı bütün olarak değerlendirmekte fayda vardır.

Rüyada Tavuk Beslemek

Kişinin çok akıllıca bir yatırım yaptığına ve bu yatırım sayesinde hayatını daha rahat geçirmesine neden olacak kadar para kazanacağına alamet eder. Tavuk beslemek kişinin aile çevresine de zengin bir hayat yaşattığına, sevdiklerinin kendisinden istedikleri her şeyi anında temin ettiğine ancak bu eli açıklığı ve iyi niyeti yüzünden bazı kötü kişilerin bu durumdan istifade etmeye çalışacaklarına da yorulur. Kişinin çevresinde kazancından nasiplenmeye çalışan ancak bunu yasal olmayan yollarla veya kişiyi tufaya düşürerek yapmak için fırsat kollayan düşmanların olduğuna, kazanç konusunda sıkıntı olmasa da kininin güvenilir kişi konusunda ciddi sıkıntılara gireceğine de alamettir.

Rüyada Köpek Beslemek

Kişiye desteğini her zaman gösteren ve her zorlukta rüya sahibinin yanında yer alan, hiçbir zaman güvenilirliğine halel getirmeyen bir dostun varlığına işaret eder. Rüya sahibinin arkadaşlık konusunda şanslı biri olduğuna ve bu ilişkinin bozulmaması için kendisinin de çok büyük fedakarlıklarda bulunduğuna yorulur. Yavru köpek beslemek ise aileye veya arkadaş çevresine katılacak yeni üyelere, huzurlu ve mutlu bir yaşama işaret eder.

Rüyada Beslemenin Psikolojik Yorumu

Beslenilen canlıya göre değişik yorumlanan rüya genel olarak kişinin geçmişine sıkı sıkıya bağlı, geleneklerinden vazgeçmeyen ve her olayı önce dini inanç süzgecinden geçiren, sonra mantığı ile hareket eden biri olduğunu gösterir. Geçmişten kopamayan ve bugüne adapte olmakta zorlanan rüya sahibinin aşırı detaycı tavrının kendisini ve çevresini yorduğuna da alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: