RuyaTabirleri.com

Rüyada Besmele Çekmek

Rüyada besmele çekmek, rüya sahibinin hayır işlemeyi çok sevdiğine, Allah yolundan hiç ayrılmadığına, Allah’ın emir ve buyruklarına hiç karşı çıkmadığına, karşı çıkan kişilerle de bir araya gelmediğine delalet eder.

Rüyada besmele çekmek rüya sahibi için her zaman esenlik bulmasına, gönül huzurunu yakalamasına, ruhunun özgür olmasına, tüm işlerinden de hayır bulmasına işaret eder. Rüyasında kendisine besmele çekmek nasip olan kişi, hayatında karşılaştığı her insandan ve gönül koyduğu her şeyden hayır görür demektir.

Rüyada Besmele Okumak

Rüya sahibinin şifa bulması ve fayda görmesi anlamına gelir. Besmele okumak, rüya sahibinin eline geçecek olan helal bir mal ya da kazanç ile tabir edilirken kişinin ömrü boyunca parasız kalmayacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Euzü Besmele Çekmek

Allah’a sığınmış ve ona canı gönülden bağlanmış kimse anlamına gelir. Rüya sahibi sadece Allah için diz çöken, ona el açan, ona yalvaran, ondan gelen her şeyde bir hayır olduğuna inan, gerçek bir din sevdalısı olarak tasvir edilir.

Rüyada Salavat Getirmek

Rüya sahibi yüzüp yüzüp kuyruğuna geldiği ve fayda göreceği işten vazgeçmeyi alışkanlık edinmiş demektir. Bu nedenle de rüya sahibinin biraz sebatkâr olmasını bilmesi gerektiği şeklinde ifade edilen bir rüyadır.

Rüyada Cin Görmek

Rüya sahibi, her işini uyanıklık yaparak yürüten, istediği anda ağlayabilecek istediği anda da gülebilecek kadar usta oyuncu bir kişi şeklinde değerlendirilir. Bu kişi işlerini çoğu kez kendini acındırmak suretiyle halletmektedir.

Rüyada Şeytan Görmek

Rüya sahibinin hak yolunu terk ederek, maddi kazanç elde etmesine işaret eder. Ya da böyle bir kişiyle iş birliği içinde olmasına yorulur.

Rüyada Fatiha Okumak

Rüya sahibinin hayattan her istediğini alması ve çok mutlu bir yaşamı olması anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!