RuyaTabirleri.com

Rüyada Besmele Görmek

Rüyada besmele görmek, hayır içinde kalmaya, güzel amellere sahip olmaya, amaçlarını gerçekleştirmeye, Allah’ın mucizelerini yaşama şansına ermeye, dünya nimetlerinden arzu edildiği oranda faydalanmaya, rahat bir yaşama kavuşmaya, lüks, bolluk ve bereket içinde olmaya, illet hastalıkları atlatmaya, zorluklara göğüs germeye, acılara karşı metanet göstermeyi öğrenmeye rivayet edilir. Rüyada besmele görmek, mutluluk, şifa, uzun ömür ve zenginlik olarak kabul edilir.

Rüyada Şehadet Getirmek

Rüyada şehadet getirmek, rüyayı gören kişinin dünya yaşamındaki güzelliklerin tadını varmak ve güzel bir yaşam sürmek için çabaladığı gibi ölümden sonraki hayatı da hep hatırında tutup hayır ve sevap işleri yaptığına, göğsünün iman, Allah ve peygamber sevgisi ile dolu olduğuna işaret eder.

Rüyada Kelime-i Şahadet Getirmek

Rüyada şahadet getirmekle kelime-i şahadet getirmek esasen aynı anlama gelmektedir ve benzer şekilde tabir edilmektedir. Kendini yalan dünyanın işlerine fazla kaptırmamış, ahiret inancı taşıyan, hak yolunda güzel ameller işleyen ve Allah’a yakınlaşmak için onun yolunda yapılabilecek her vecibeyi yerine getirmek isteyen bir kişiye delalet eder.

Rüyada Eüzü Besmele Çekmek

Rüyada eüzü besmele çekmek, Allah’ın kendisine nasip ettikleri için her nefesinde ona şükrü eda eden, hayır sahibi, inancı yerinde, gerçek müminler arasında olmak için çabalayan, buna uygun davranan ve bu yolda üzerine düşeni gönülden yerine getiren kimseye tabir edilir.

Rüyada Bismillahirrahmanirrahim Demek

Rüyada bismillahirrahmanirrahim dediğini gören kişiye Allah tarafından her dilediği nasip olur diye kabul edilir ve kişinin el açıp yaradana ettiği duaların kabul olacağına, kendisini kurtuluşa götüreceğine, yaşadığı sürece üzerinden hayırların eksik olmayacağına rivayet edilir.

Rüyada Besmele Yazmak

Rüyada besmele yazmak ya da besmele-i şerifeyi yazmak rüya sahibinin Allah’ın yarattıklarını sevmeyi ona hizmet kabul eden kimse olduğuna delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!