RuyaTabirleri.com

Rüyada Beyaz Akrep Görmek

Rüyada beyaz akrep görmek, bir kişinin düşmanca tavırlarından ve rüya sahibine duyduğu kindar hareketlerden vazgeçeceğine ve aksi bir düşünce içine gireceğine yorumlanır. Yani eski bir düşmanın dostane yaklaşımlar içerisinde bulunacağını ve rüya sahibinin bu durumdan dolayı hem şaşkınlık, hem de tedirginlik yaşayacağını bildirir. Daha önce kırgınlık yaşanmış ya da arada husumet oluşmuş bir kimseyle tanıdık birinin vesile olması sonucu görüşerek bu kötü durumu sona erdirmek anlamına da gelir. Küskünlüklerin, dargınlıkların giderileceği ve yeniden barış, huzur dolu ilişkilerin hakim olacağı güzel günlerin habercisi olsa da, kişinin bu tip durumlarda yine de tedbiri elden bırakmayıp eski düşmanlarına karşı yine de her zaman dikkatli olmasında fayda olduğunu işaret eder.

Rüyada Beyaz Akrep Öldürmek

Kişiye yaptığı kötülükten veya söylediği ağır sözlerden sonra pişman olan birinin af dileyeceğini, yeniden eskisi gibi olmak isteyeceğini ancak rüya sahibinin bu kimseyi affetmeyeceğini bildirir. Yaşanılan kırıcı bir olaydan sonra sert bir tavır sergileyen kişinin bazı kimselerle arasındaki iletişimi tamamen keseceğini ve zarar gördüğüne inandığı kişileri hayatından tamamen çıkaracağını, bu konularda asla geri adım atmayacağını delalet eder.

Rüyada Beyaz Akrep Isırması

Dost bilinen birinin düşmanca tavırlar sergilemesiyle karşılaşarak deyim yerindeyse şok geçirmek demektir. Rüya sahibinin asla aklına gelmeyecek bir kimsenin hakkında yaptığı olumsuz konuşmalara şahit olması yüzünden aşırı derecede kırgınlık ve üzüntü yaşayacağını, bu kimseyi hayatından çıkarsa bile yaşadığı üzüntü nedeniyle kendisine gelmekte zorlanacağını bildirir. Sevilen insanlardan birinin ihaneti, yalanı veya ikiyüzlü davranışları nedeniyle hayal kırıklığı yaşamak anlamına da gelir.

Rüyada Beyaz Akrep Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin yoğun kuşkular yaşadığını bildiri ki bu durum bazen gerçek sıkıntılara, bazen de kuruntulu durumlara dikkat çeker. Yakın çevresindeki insanların samimiyetlerinden kuşku duyan veya insanların kendisine yalan söylediğini düşünen kimselerin giderek tüm duygularında bir karmaşa yaşadıklarını ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!