RuyaTabirleri.com

Rüyada Beyaz Araba Sürmek

Rüyada beyaz araba sürmek çok hayırlıdır ve kişinin ne muradı varsa ona kavuşacağı anlamına gelir. Sevindirici olaylara ve bekar kişiler için uzun yıllar mutlu bir şekilde devam edecek bir izdivaç gerçekleştirmeye, evlat sahibi olmaya ve kısmetlerinin artmasına alamettir. Beyaz araba kullanan kişilerin dilekleri gerçek olur ve hayatlarında sıkıntılar dağılır. Maddi ve manevi olarak her anlamda rahat, güzel ve eğlenceli bir hayata işaret eden rüya sağlık durumunun da her zaman iyi olacağının, kişinin elini neye atsa o alanda başarı elde edeceğine delalettir.

Rüyada Küçük Beyaz Araba Sürmek

Başlangıç yapmak anlamına gelen rüya, özellikle ilerde kişiye çok büyük gelir kapıları açacak olan bir işin ilk adımlarını atacağının işaretidir. Arabanın küçük olması girişilen iş için az miktarda bir sermaye harcanacağını ancak ilerleyen zamanlarda kat be kat fazlasını alacağına, daha sonra ise işleri büyüterek kendi işinin patronu olacak rüya sahibinin mutluluğu geç de olsa yakalayacağına alamettir. Düğün yapmak şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Büyük Beyaz Araba Görmek

Miras yolu ile veya ikramiye kazanarak elde edilecek önemli bir servete işarettir ve kişi için son derece hayırlı rüyalar arasında yer alır. Özellikle bekar kişiler için çok zengin biri ile kısa süre içinde yapılacak bir evliliğe ve sonrasında kişinin hayatının tamamen değişeceğine yorumlanır. Aileden kalan ya da ailenin başında olduğu bir şirkette önemli bir yönetici vasfına sahip olmak, maddi gelirinin yüksek olması sonucu hayal gibi bir yaşama sahip olmak şeklinde de tabir edilir.

Rüyada Beyaz Araba Sürmenin Psikolojik Yorumu

Hayalleri büyük olan ancak imkanları kısıtlı olduğu için bir türlü istediklerine kavuşamayan kişilerin psikolojilerini ifade eder. Geçmişte evlilik aşamasına gelip işin ucundan dönen ya da çok sevdiği bir kimse ile kavuşamayan ve bu ayrılığın acısını uzun yıllardır içinde yaşayan kimseleri de ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada araba görmek hakkında çok ayrıntılı bilgiler verilen Rüyada Araba Görmek Rüyada Araba Sürmek ve Rüyada Araba Kullanmak sayfalarımızı okuyabilirsiniz.

Rüyada Beyaz Araba Sürmek İle İlgili Rüyalar;

  1. hamiyet (13 Kasım 2015 saat: 13:32)

    rüyamda çalıştığım okulun önünde arkadaşım eski nostaljik bir o kadar da lüks beyaz bir araba gösterdi.Arabanın kapısını açtım.çok az sürücülüğüm olmasına rağmen karanlık bir yolda diğer arabalara çarpmadan sürmeyi başardım.

  2. Halil yürekli (16 Temmuz 2015 saat: 06:54)

    Rüyamda kendi beyaz arabamı kullanıyordum.komşum arkamdan gelip arabama hafif şekilde vuruyo bende dayımın eski arabası beyaz ona vuruyom ama maddi zarar yok,daha sonra hafif dar bir yol yine mahallemdem tanısıgım esnaf ben ona yol verirken oda hafif geriye kaydırıyo arabalar deyiyo birbirine bunlar olurken ses duymadım çarpma gibi

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,