RuyaTabirleri.com

Rüyada Beyaz Arabaya Binmek

Rüyada beyaz arabaya binmek; kişinin hayıra ve güzelliğe doğru yapacağı bir yolculuk olduğunu ifade eder. Bu yol, öylesine güzel bir yoldur ki, kişiyi tamamen mutlu edip, bütün mutsuzluklarını unutmasına yardımcı olacaktır. Beyaz arabaya binen kimse tabire göre, kötü huylarından sıyrılarak daha iyi bir insan olma yolunda ilerler. Çevresini de değiştirip bambaşka arkadaşlar ile kendisine sıfırdan temiz bir çevre kurar. Hayatı genel anlamda her yönü ile iyiye doğru evrilir, denmektedir.

Rüyada Beyaz Arabayla Gezmek

Zevk ve sefa içinde geçecek bir dönemin kişiyi beklediğine delalettir. Bu dönem, kişiyi adeta sarhoş ederek fazlasıyla mutlu etmeye yetecektir. Ancak daha sonradan gelecek kötü talihin de kişiyi beklediği söylenmiştir. Bu rüyayı gören kimsenin, eskisine göre daha umursamaz ve keyfine düşkün bir tavır takınarak yaşayacağı belirtilmiştir. Analistlere göre rüyasında beyaz arabayla gezen kişi, keyfine düşkünlüğünden ötürü diğer insanlar tarafından da eleştiri toplayarak toplum dışına itilebilir.

Rüyada Beyaz Arabaya Çarpmak

Rüyada beyaz arabaya çarptığını gören kişi, elinin tersiyle önüne kadar gelmiş olan fırsatları itecek demektir. Egosu sebebiyle kendi iyiliği için çalışan ve uğraşan insanları görmekte başarısız olan bu kimse, yaptığı eylemleri bir mantık doğrultusuna oturtamayacaktır. Tüm bu sebeplerden dolayı kişinin işleri rast gitmeyecektir. Rüya sahibinin mevcut sıkıntıları da büyüyüp, dallanıp budaklanabilir.

Rüyada Beyaz Araba Sürmek

Aniden gelecek maddi bolluğun ve servetin delaletidir. Kişinin her anlamda kötü talihi tersine dönerek düzelecektir ve rüyayı gören kimse, yaşadıklarının gerçek olduğuna bile inanmakta güçlük çekecektir.

Rüyada Beyaz Araba Satın Almak

Rüyada beyaz araba satın almak, rüyayı gören kimsenin doğru tercihler ile kariyerinde güzel bir yol çizeceğine işarettir. Doğru adımlarla birlikte hedefine yürüyecek olan kişi, iş hayatında ileride adından söz ettirecek biri olmayı başaracaktır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada araba görmek hakkında çok ayrıntılı bilgiler verilen Rüyada Araba Görmek Rüyada Araba Sürmek ve Rüyada Araba Kullanmak sayfalarımızı okuyabilirsiniz.

Rüyada Beyaz Arabaya Binmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Anonim (25 Şubat 2015 saat: 00:06)

  Boşanma sürecındeyim ve bir Yıldır hiç bir şekilde eşimle hiç Görüşmüyorum rüyamda eşimle bir uzun yol otobüsün de karşilaşıyorum çok korkuyorum ama o hiç konduğundan kalkmıyor bir süre korkarak onu gözlüyorum bir ara Kalkıp Yanıma geldi hiç konuşmadık sonra Kalkıp gitti

 2. gülden mehmet (12 Şubat 2015 saat: 17:40)

  Rüyamda sevgilimle ve kız kardeşimle ağaçlarla kaplı uzun bir yolda yürüyorum. Yolun sonunda bir göle geliyoruz. Suyu öyle parlak temiz ki dibi görünüyor. Güneş tam üstümüzde gölün suyunu parlatıyor hava sıcacık. Sevgilimle hemen göle giriyoruz su çok güzel balık gibi içinde yüzüyoruz oyun oynuyoruz. Sonra tekrar aynı ağaçlı yoldan yürüyerek giderken bir adamın karısını dövdüğünü görüyorum. Tam müdahale edecekken ayrılıyorlar. Sonra beyaz bir arabaya binip gidiyoruz.

 3. Mehmet (20 Kasım 2014 saat: 13:25)

  Eski okulumun çevresinde beyaz şahin arabayla tur atıyoruz.Arabayı deniz isminde bi öğrencim kullanıyor rüyamda ona aynen şunu söylüyorum o kadar paran var niye Şahin’le geziyoruz diyorum o da bunu kullanmak daha eğlenceli diye Yanıt veriyor.sonra gezerken bir grup insanla tartışmaya giriyoruz sebebini hatırlamıyorum insanları dağıtıyoruz sadece bu rüyada ismi gecen Öğrencim futbolcu aynı zamanda

 4. enes türk (08 Mayıs 2014 saat: 10:07)

  ilk önce mezun olduğum okulda müşterim olan bi kızla aynı sınıfta gördüm kendimi birbirimize bakıyoduk sonra okuldan çıktık benim can ciğer arkadaşım eski sevgilimmi yoksa onun arkadaşımı onunla konuşmak istedi tamam dedeim ben yanlarına gidince benm köyümden bi kız (bu kız diğerlerini bilmiyo onlarda o kızı bilmiyo gerçek hayatta ismi züleyha )o çıkıyo ve onlara destek verip onunla konuşamıyacağımı söylüyor ben ikna etmeye çalışırken abisi arabayı birden sürmeye başlıyor ben camdan kendimi kurtarıp arabanın üstüne çıkıyorum o şehir merkezinde durunca onu dövüp arabanın bagajına sokuyom araba birden ilerlemeye başlıyo sonrada kaza yapıyo polisler arabayı incelerken yanında çalıştığım patronlarım kaç burdan diyolar sonra arabanın durumuna bakıyom eski model bir renault beyaz son model bi renault olmuş sonrada uyandım zaten yorumlarsanız çok sevinirim çok buhranlı bi dönemden geçiyorum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,