RuyaTabirleri.com

Rüyada Beyaz At Görmek

Rüyada beyaz at görmek, hayırlara yorulur ve rüya sahibinin krallara layık bir hayat yaşayacağı anlamına gelir. Kısa sürede gelecek ve ömrü boyu devam edecek başarıya rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin emeklerini ve hayallerini boşa çıkarmayacak gelişmelerin yaşanacağına, sermayesinin harcandığına değeceğine, kendisine fazlaca kar getireceğine ve hedeflerinin karşılık bulacağına alamet eder. Ün sahibi olmaya, itibar kazanmaya ve takdire layık görülmeye delalet eder.

Rüyada Beyaz Ata Binmek

Bir kişi rüyasında beyaz bir ata bindiğini görürse o kişi hayattaki en büyük arzularına kavuşur. Bütün emelleri gerçek olur, ettiği duaları Allah katında karşılık görür, hayatı zaferlerle dolu geçer. Rüyada beyaz ata binmek, rüya sahibinin tüm arzuların ve isteklerin gerçekleşeceği güce ve kudrete sahip olacağı anlamına gelir.

Rüyada Beyaz At Sürüsü Görmek

Rüyada beyaz at sürüsü görmek, arka arkaya gelecek hayırlı haberlere, alınacak üstün başarılara, çifte mutluluklara delalet eder. Rüya sahibinin şu sıralar çok önemli ve büyük kısmetleri olacağı, belki de hayatının en şanslı olacağı dönemi yaşayacağı şeklinde değerlendirilir.

Rüyada Beyaz At Sevmek

Rüyada beyaz at sevmek, rüyayı gören kişinin muradına ereceği ve sevdiği kişiye kavuşacağı anlamına gelir. Sadece duygusal zenginliğe ve mutluluğa tabir edilmez, rüya sahibinin iş hayatında gönlünde yatan aslana da kavuşacağına rivayet edilir.

Rüyada Beyaz At Yavrusu Görmek

Rüyada beyaz at yavrusu görmek, rüya sahibinin karşısına çıkacak büyük fırsatlara alamet eder. Rüya sahibinin hayatının işi gözüyle baktığı ve tüm umudunu bağladığı işi başarmak için ona biraz daha fazla yaklaşacağı ile tabir edilir.

Rüyada Beyaz At Kesmek

Rüyada beyaz at kesmek, kişinin kendi eliyle kendi şansının önünü keseceğine ve kısmetine mani olacağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: