RuyaTabirleri.com

Rüyada Beyaz Ata Binmek

Rüyada beyaz ata binmek, hayırlı bir rüyadır. Rüya sahibini için sıkıntılı günlerin sona ermesi ve yeni başlangıçlar yapması anlamına gelir. Kişi, kendisini hüzünlendiren, üzüntü veren olaylardan kurtulur. Bunalımlı günlerden çıkıp güzel günlere doğru bir geçiş yapacaktır. Hayatına tertemiz bir sayfa açacak olan rüya sahibi mutluluğu sonunda bulacaktır. Çevresi ile olan ilişkileri güzel bir boyuta ulaşacaktır.

Rüyada Beyaz At Görmek

Rüyada beyaz at gören kimse, beyaz rengin verdiği saflığı ve temizliğe sahip olur. Rüya sahibi, hayatında çok güzel şeyler yaşayacaktır. Rüyada at görmenin güzel bir rüya olması rüyada beyaz at görmeyi daha da güzel hale getiriyor. Yaşam boyu başarılı bir hayat ve hem maddi hem de manevi bir rahatlığa kavuşulacaktır.

Rüyada At Görmek

Rüyada at görmek, atın rengine göre farklı şekillerde yorumlanır. Rüyada siyah at görülmesi, zenginliğe ve saygınlığa işaret eder. Kırmızı at görmek, rüya sahibinin bazı işlerinin bozulacağına ve istenmeyen olayların yaşanacağına delalet eder. Boz renkli bir görmek ise, düşmanlara karşı kazanılacak zaferler anlamına gelir.

Rüyada Ata Binmek

Rüyada ata bindiğini gören kimse, bolluk ve bereket içerisinde yaşayacaktır. Bu rüya, rüya sahibi için zenginliğe işaret eder. Bazı rüya tabircilerine göre rüyada ata binmek, başarılı bir hayata ve arzulanan aşkın sonunda bulunacağına işaret eder. Üzerinde yük olan bir at gören kimse, maddi sıkıntılar yaşar ve iflas eder.

Rüyada Pembe At Görmek

Rüyada pembe at görmek, hayaller kurmaya ve bu hayallerin gerçekleşmesi için bazı girişimlerde bulunmaya delalet eder. Rüya sahibi, hayatının kalan kısmında bazı planlar yapar, ilerisi için gerçekleşmesini arzuladığı hayalleri olacaktır. Bunları gerçekleştirmek rüya sahibinin çabalarına bağlıdır. Eğer herhangi bir şekilde gerçekleşmesi için girişimlerde bulunmazsa gerçekleşmesi de mümkün olmayacaktır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Beyaz Ata Binmek İle İlgili Rüyalar;

  1. fatih (13 Ekim 2014 saat: 05:59)

    Bi altta birde hemen üstünde köylerdeki arıjlı çeşmelerden var ben üsttekinin yanındayım ama çeşmenin benden daha yakınında bağlı bilmediğim beyaz bir at duruyor alttaki çeşmenin orda sanki korku veren dört bestane köpek var havlayıp duruyorlar en son bitanesi benim yakınına geliyor sessizce bende caktırmadancesme olan yerden aşağı hopluyorum ata yaklaSip iki ip var onnkini ayırıp biliyorum üzerine ve gitmeye başlıyorum rahmetli dedemin yaşadığı köye yakın bir yer var oraya gelince rampalı bir yer yol görüyorum hic kar buz tutmayan yol karlı buzlu olmuş hayret diyor bi akrabam dururken neyse o kayboluyor ve ben o karı buzu bisekulde oradan kaldırıyorum sonra tekrar ata binip o yolda gidiyorum ama gittikçe yolun üst tarafı daralıyor ve kafam yukarılara değecek diye geri dönüyorum aşağı inince biraz deniz tarafı gibi ama yol dar atlamalı felan temelin kıyısıda diyebiliriz orda da giderken zorluk çekecektir ama ne birşey oldu at benimle konuştu konuşurken temelin kenarından tarihi gibi topraktan ama özel yapılmısta hic dokunulmamış bir tabaka çıkardık ona bakarken uyanmısım ama son günlerde mutsuz umutsuz biri oldum ve bu rüyayı gördüm hayırlara vesile olsun:)

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,